FOX-81 – Szczelny 8,4’’ panel z Intel® Atom 1,6 GHz

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Dostosowując się do rosnących wymagań rynku, poszerzyliśmy swoją ofertę o wodoodporny, 8,4’’ komputer panelowy, ze stopniem protekcji IP-65 na całej obudowie FOX-81.

Panel został zamknięty w szczelnej aluminiowej obudowie odpornej na zachlapanie i pył. Egzemplarz wyposażony został w bezwentylatorowy procesor Intel® Atom™ N270 taktowany zegarem 1,6 GHz, który zapewnia niskie zużycie energii. Do dyspozycji mamy w zależności od opcji 1GB lub 2GB pamięci RAM DDRII. FOX-81 wyposażony jest w ekran dotykowy z powłoką anty refleksyjną, który dzięki podwyższonej odporności na uderzenia oraz niewielkim wymiarom, czyni go doskonałą kompaktową jednostką sterującą, znajdującą zastosowanie w najcięższych warunkach.

Na froncie panelu znajdują się przyciski funkcyjne, oprócz tradycyjnego włącznika, znajduje się również przycisk z funkcją „tryb nocny”, który umożliwia oszczędność energii, szczególnie przydatny podczas pracy na zasilaniu bateryjnym. Na tylnej części obudowy zostały zamontowane wodoodporne wyprowadzenia portów wykonane w standardzie M12. Użytkownik ma do dyspozycji: 1 x RS-232 oraz 1xRS-232/422/4852 x USB 2.0 oraz złącze Ethernet w odpornej na wilgoć wtyczce, którą w zależności od opcji można zastąpić wyjściem audio. Istnieje również możliwość zamówienia wodoodpornych kabli. Kolejną opcją jest doposażenie FOX-81 w bezprzewodową kartę sieciową WiFi z dwoma antenami. Komputer współpracuje z systemami operacyjnymi rodziny Windows® XP/XP Embedded, oraz Windows 7. Temperatura pracy to -20 st. C ~ +55 st. C. Montaż panelu jest zgodny ze standardem VESA 75mm, opcjonalnie można go też wyposażyć w zestaw umożliwiający montaż ścienny lub na wysięgniku.

Komputery panelowe z rodziny FOX są już stosowane w aplikacjach kontroli dostępu, m.in. na stadionach piłkarskich, oraz wszędzie tam gdzie przy ciężkich warunkach zewnętrznych wymagany jest niezawodny i czytelny interfejs.

Inne wpisy

Komputer BOXER-8621AI z modułem NVIDIA® Jetson Orin Nano™

CSI S.A. prezentuje nowy komputer BOXER-8621AI wyposażony w moduł AI NVIDIA® Jetson Orin Nano™ od AAEON. Oparto go na 6-rdzeniowym procesorze Cortex®-A78AE. To kompaktowe urządzenie z zakresu dedykowanych rozwiązań AI gwarantuje doskonałą wydajność obliczeniową, dochodzącą nawet do…

Czytaj więcej

Płyta główna MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji dla IoT Edge

CSI S.A. przedstawia MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji (dawniej Alder Lake PS). Jest to nowa przemysłowa płyta główna w formacie Mini-ITX marki AAEON. Dzięki technologii Intel® Hyper-Threading zintegrowanej ze sprzętem, MIX-ALPSD1 stanowi zrównoważone rozwiązanie dla projektów wymagających…

Czytaj więcej

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne TEKNOKOL

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne marki TEKNOKOL. Systemy ramion nośnych stały się nieodzownym produktem wciąż rozwijającego się przemysłu. Ułatwiają i przyśpieszają pracę operatorom w zakładach produkcyjnych. System ramion nośnych wpływa również na poprawę bezpieczeństwa pracy operatora….

Czytaj więcej