Konferencja Evertiq Expo – największe wydarzenie w branży elektronicznej!

konferencja Evertiq Expo

Już 14 czerwca 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO w Krakowie odbędzie się konferencja Evertiq Expo. Jest to prawdopodobnie największe i najważniejsze wydarzenie w południowej Polsce, dedykowane dla osób profesjonalnie związanych z elektroniką.

Evertiq to cykliczne spotkania łączące w sobie targi w formule table-top oraz interesujące wykłady na temat technologii i innowacyjnych rozwiązań z zakresu IoT i Industry 4.0. W spotkaniu weźmie udział ponad 83 wystawców. Gośćmi specjalnymi będą: Ron Farkas z Poland-US Operations oraz Remigiusz Wilk z Grupa WB. Organizatorzy zadbali o zróżnicowany program wydarzenia, które odbywa się równolegle z Expo. Szczegółowy plan warsztatów i wykładów znajduje się tutaj. Na terenie centrum kongresowego dostępny jest parking, który jest bezpłatny dla wszystkich uczestników.

CSI S.A. wśród wystawców Evertiq Expo!

Mamy przyjemność ogłosić, że CSI S.A. znajdzie się wśród wystawców zarówno w Krakowie (14.06), jak i w Warszawie (26.10). Jako firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w dostarczaniu kompletnych systemów komputerowych dla przemysłu, będziemy mieli okazję zaprezentować Państwu wybrane produkty światowych producentów, takich jak Advantech, ATP, AAEON, congatec czy nVent SCHROFF.

Zapraszamy do rozmowy z naszymi specjalistami z działu Komputerów Przemysłowych, którzy przedstawią szeroką ofertę naszej firmy. Zaprezentujemy m.in. komputery jednopłytkowe, BoxPC oraz komputery kompaktowe z serii ARK. Na naszym stoisku będzie można zobaczyć również rozwiązania serwerów brzegowych COM HPC oraz moduły COM Express od congatec. Eksperci z działu Industrial Flash przedstawią wybrane produkty z szerokiej oferty ATP Electronics, wiodącego producenta przemysłowych pamięci NAND Flash. Firma dostarcza m.in. dyski SSD, pamięci eMMC i moduły DRAM. Inżynierowie z działu Obudów Przemysłowych będą reprezentować markę nVent SCHROFF i zademonstrują kasety mechaniki 19′′ oraz różne rodzaje obudów, od przenośnych po desktopowe oraz te, które są montowane w systemach 19”.

Najbliższa konferencja Evertiq Expo w Krakowie jest także doskonałą okazją do porozmawiania z inżynierami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Z naszej strony zapewniamy fachowe doradztwo i dobór najlepszych rozwiązań w zależności od potrzeb Państwa firm. Nasi specjaliści będą do Państwa dyspozycji przy stoisku nr 85. Zachęcamy do wzięcia udziału, uprzednio rejestrując swoją obecność za pośrednictwem formularzahttps://evertiq.pl/expo/KRK2023_visit.

Już dziś serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia!

Inne wpisy

ICS-6280 – 4-portowe urządzenie sieciowe na szynę DIN z opcją bypass

ICS-6280 to 4-portowe urządzenie sieciowe klasy przemysłowej do montażu na szynę DIN, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności pracy w trudnych warunkach. Produkt od AAEON posiada procesor Intel® Atom™ x6425E i oferuje większą wydajność w porównaniu…

Czytaj więcej

Dyski SV240 TCG firmy Apacer z certyfikatem FIPS 140-2

Stacje bazowe 5G podejmują kluczowe zadania lokalnej transmisji i konwersji danych, stanowiąc niezawodną rolę w infrastrukturze przetwarzania brzegowego. Sieć 5G zapewnia bezprzewodową łączność szerokopasmową oraz szybszą i niezawodną komunikację elektroniczną pomiędzy urządzeniami (Machine to Machine) w rozbudowie IIoT….

Czytaj więcej

Tablet RTC-710AP – Niewiarygodnie trwała i wytrzymała konstrukcja

AAEON wprowadza na rynek RTC-710AP – wytrzymały tablet przemysłowy cechujący się lepszą wydajnością w stosunku do swoich poprzedników. Model z serii RTC wyposażony jest w procesor Intel® Celeron™ N3350 (opcjonalnie N4200). Jest jak dotąd najbardziej wszechstronnym i wielofunkcyjnym tabletem…

Czytaj więcej