Dyski SSD 2,5” Seria 503 PRO klasy Military Grade

503 dysk Cactus

Cactus Technologies oferuje serię dysków SSD 503 Pro ze starszym interfejsem IDE/PATA, który umożliwia modernizację starszych komputerów. Dzięki temu możemy zminimalizować dodatkowe koszty ciesząc się wyższą jakością pracy urządzenia.

Dyski Serii 503 PRO wykorzystują pamięć typu SLC i są przeznaczone do przemysłowej pracy 24/7 w standardowym zakresie temperatur od 0 do +70°C lub rozszerzonym od -45 do +90°C, są też odporne na wibracje do 20G oraz wstrząsy do 3000G. Dyski SSD 2,5” dostępne są w pojemnościach od 1GB do 64GB.

Oferują optymalną i zarazem stabilną szybkość zapisu do 30MB/sek. oraz odczytu danych do 50MB/sek. Ponadto wyposażone są między innymi w funkcję S.M.A.R.T., która monitoruje podstawowe parametry pracy dysku i może na bieżąco oceniać stan zużycia się pamięci Flash SLC. Zaawansowana funkcja Wear Leveling, pozwala na zwiększoną wytrzymałością pracy dysku oraz dłuższą żywotność (MTBF przekracza 4.000.000 godzin). Zastosowanie tych systemów skutecznie zwiększa bezpieczeństwo danych zapisywanych na dyskach serii 503 PRO.

Seria 503 PRO zawiera dodatkowe funkcje takie jak:

  • CTLock™ – umożliwia przypisanie dysku na stałe do jednego komputera,
  • CTPurge™ – pozwala na trwałe kasowanie danych i ich nadpis wg. standardów militarnych, co zabezpiecza dane przed ich wykorzystaniem przez osoby trzecie,
  • CTWProt™ – pozwala zabezpieczyć dane przed ich nadpisaniem.

Podstawowe parametry:

  • pojemność od 1GB do 64GB
  • zgodność z normą MIL-STD-883G
  • interfejs PATA IDE 44-pin
  • ATA PIO 0-6, Multiword DMA 0-4, UDMA 0-6
  • napięcie 3.3V lub 5.0V
  • szybki transfer danych
  • wysoka granica odporności na wstrząsy i wibracje
  • szeroki zakres temperatur pracy od -45 do +90°C
  • temperatury przechowywania od -60 do +150°C
CSI

Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Inne wpisy

NVIDIA Jetson Orin w standardzie PC/104 – przemysłowa architektura embedded AI nowej generacji

Współczesne systemy autonomiczne, robotyka przemysłowa oraz aplikacje edge computing wymagają dziś nie tylko wysokiej mocy obliczeniowej, ale również przewidywalnej architektury sprzętowej i możliwości skalowalnej rozbudowy. W praktyce projektowej oznacza to konieczność połączenia wydajności AI klasy serwerowej z przemysłową konstrukcją… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Czytaj więcej

conga-SMX95 – wysokowydajny moduł SMARC 2.2 z NXP i.MX 95 dla Edge AI i automatyki przemysłowej

Rynek systemów embedded przechodzi obecnie wyraźną transformację w kierunku rozwiązań Edge Computing oraz Edge AI. Coraz więcej aplikacji przemysłowych, systemów wizyjnych, robotów mobilnych i inteligentnych bram IoT wymaga lokalnego przetwarzania danych, analizy obrazu oraz deterministycznej komunikacji sieciowej. Kluczowe staje… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Czytaj więcej

Obudowa nVent Schroff to inwestycja w bezpieczeństwo i ciągłość działania systemów kolejowych

Obudowa ścienna SRW nVent Schroff, certyfikowana zgodnie z normą EN 50125-3 powstała specjalnie z myślą o zastosowaniach kolejowych. Konstrukcję przeznaczono do montażu na ścianie lub słupie. Zapewnia skuteczną ochronę urządzeń instalowanych w środowisku przytorowym. A zatem tam, gdzie występują… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Czytaj więcej