CSI zaprasza na MSPO 2020 w Kielcach!

MSPO

Przygotowania do tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w CSI trwają w najlepsze. Już 8 września 2020 w Kielcach zaprezentujemy kompletne rozwiązania systemów komputerowych, dedykowane do zastosowań przemysłowych i wojskowych.

MSPO, prestiżowe wydarzenie w świecie przemysłu zbrojeniowego

Targi MSPO w Kielcach, to trzecia co do wielkości wystawa obronna w Europie. Tegoroczną edycję uświetni Wystawa Narodowa z Wielkiej Brytanii. Partnerem strategicznym targów jest Polska Grupa Zbrojeniowa. Aktualnie w targach potwierdziło swój udział ponad 130 wystawców z 16 krajów. Wiele debat, podpisanych umów czy zamówień oraz wizyt delegacji zagranicznych odbywa się właśnie w Kielcach.

Co, gdzie, kiedy?

XXVIII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to miejsce, gdzie polscy i światowi liderzy branży obronnej prezentują swoje osiągnięcia. W związku z wybuchem pandemii termin targów został przesunięty na wrzesień 2020 r. Na stronie internetowej wydarzenia ruszyła już rejestracja online dla zwiedzających, do której serdecznie zapraszamy. Kompletne rozwiązania systemów komputerowych CSI, dedykowanych dla branży zbrojeniowej będzie można poznać na stoisku E-14.

Oferta CSI na MSPO

Nasi inżynierowie zaprezentują produkty dedykowane dla rynku wojskowego. Na naszym stoisku znajdą się produkty, znanych na całym świecie producentów, jak Advantech, Aaeon, Congatec AG, nVent, Acromag czy ATP Technologies. Po raz pierwszy zaprezentujemy także urządzenia firmy Vision4c z Wielkiej Brytanii. Produkty tej firmy biorą udział w analizie i przetwarzaniu obrazu video a także znajdują zastosowanie w pojazdach załogowych. Po raz pierwszy mamy też okazję zaprezentować zaawansowane układy wyświetlania, przetwarzania i przechwytywania obrazu firmy WOLF Advanced Technology Wśród urządzeń Advantech’a na MSPO pokażemy komputery COM Express, Pico-ITX, 3.5” SBC, komputery modułowe Qseven oraz płyty i systemy CompactPCI.

Komputery przemysłowe dla aplikacji AI

Podczas trwania MSPO będzie również możliwość obejrzenia komputerów kompaktowych jak i bezwentylatorowych komputerów dedykowanych dla aplikacji AI Aaeon’a. Idealnie w specyfikę rynku zbrojeniowego wpisują się także komputery firmy congatec AG. Wprowadzone do naszej oferty komputery COM Express, SMARC, Qseven czy 3.5” SBC tej firmy, umożliwiają tworzenie systemów komputerowych o imponującej wydajności graficznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obudów i kaset 19” firmy nVent, dysków SSD oraz kart pamięci firmy ATP Technologies. Produkty spełniających rygorystyczne wymagania wojskowe. Wszystkie produkty przybliżą inżynierowie z wieloletnim doświadczaniem, dzięki czemu z łatwością doradzą, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w wybranych sektorach oraz opowiedzą o technologiach wykorzystywanych w naszych produktach.

Zapraszamy do śledzenia naszego konta na FB czy LinkedIn, gdzie będzie możliwość śledzenia wydarzenia oraz rozmowy.

 

 

 

 

Inne wpisy

AIMB-208 – płyta główna Mini-ITX z procesorami Intel Core 12. i 13. generacji

Firma CSI S.A. rozszerza swoje portfolio produktów o zaawansowaną płytę główną AIMB-208 od Advantech, zaprojektowaną w standardzie Mini-ITX. AIMB-208. Zwiększona Wydajność Obliczeniowa Płyta główna AIMB-208 jest zaprojektowana do pracy z najnowszymi procesorami Intel® Core™ 12. i 13. generacji….

Czytaj więcej

176-warstwowe dyski SSD PCIe Gen 4 x4 M.2 i U.2 od ATP

CSI S.A. ma przyjemność zaprezentować innowacyjne i niezwykle szybkie dyski półprzewodnikowe (SSD) z serii N601 M.2 2280 i U.2 od ATP Electronics. Te 176-warstwowe dyski przemysłowe wyposażone są w interfejs PCIe 4. generacji i obsługują protokół NVMe. Prędkość…

Czytaj więcej

MIO-5377 – 3,5” komputer jednopłytkowy z procesorami 12. i 13. generacji

CSI S.A przedstawia MIO-5377, nowość marki Advantech. Jest to 3,5” komputer jednopłytkowy typu SBC z najnowszymi procesorami Intel® Core™ 12. i 13. generacji. Produkt oferuje maksymalnie do 14 rdzeni i 20 wątków przy TDP wynoszącym 28 watów….

Czytaj więcej