CSI zaprasza na MSPO 2020 w Kielcach!

MSPO

Przygotowania do tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w CSI trwają w najlepsze. Już 8 września 2020 w Kielcach zaprezentujemy kompletne rozwiązania systemów komputerowych, dedykowane do zastosowań przemysłowych i wojskowych.

 

MSPO, prestiżowe wydarzenie w świecie przemysłu zbrojeniowego

Targi MSPO w Kielcach, to trzecia co do wielkości wystawa obronna w Europie. Tegoroczną edycję uświetni Wystawa Narodowa z Wielkiej Brytanii. Partnerem strategicznym targów jest Polska Grupa Zbrojeniowa. Aktualnie w targach potwierdziło swój udział ponad 130 wystawców z 16 krajów, co przekłada się na skalę oraz prestiż wydarzenia w świecie przemysłu zbrojeniowego. Wiele debat, podpisanych umów czy zamówień oraz wizyt delegacji zagranicznych odbywa się właśnie w Kielcach.

 

Co, gdzie, kiedy?

XXVIII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to miejsce, gdzie polscy i światowi liderzy branży obronnej prezentują swoje osiągnięcia. W tym roku, z przyczyn związanych z wybuchem pandemii COVID-19 termin targów został zmieniony i ostatecznie targi odbędą się w dniach 8-10 września 2020 r. Na stronie internetowej wydarzenia ruszyła już rejestracja online dla zwiedzających, do której serdecznie zapraszamy. Kompletne rozwiązania systemów komputerowych CSI, dedykowanych dla branży zbrojeniowej będzie można poznać na stoisku E-14.

 

Oferta CSI na MSPO

Nasi inżynierowie zaprezentują produkty dedykowane dla rynku wojskowego. Na naszym stoisku znajdą się produkty, znanych na całym świecie producentów, jak Advantech, Aaeon, Congatec AG, nVent, Acromag czy ATP Technologies. Po raz pierwszy zaprezentujemy także urządzenia firmy Vision4c z Wielkiej Brytanii. Produkty tej firmy biorą udział w analizie i przetwarzaniu obrazu video a także znajdują zastosowanie w pojazdach załogowych. Po raz pierwszy mamy też okazję zaprezentować zaawansowane układy wyświetlania, przetwarzania i przechwytywania obrazu firmy WOLF Advanced Technology Wśród urządzeń Advantech’a na MSPO pokażemy komputery COM Express, Pico-ITX, 3.5” SBC, komputery modułowe Qseven oraz płyty i systemy CompactPCI. W trakcie MSPO będzie również możliwość obejrzenia zarówno komputerów kompaktowych jak i bezwentylatorowych komputerów dedykowanych dla aplikacji AI Aaeon’a. Idealnie w specyfikę rynku zbrojeniowego wpisują się także komputery firmy congatec AG. Wprowadzone do naszej oferty komputery COM Express, SMARC, Qseven czy 3.5” SBC tej firmy, umożliwiają tworzenie systemów komputerowych o imponującej wydajności graficznej. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą obudów i kaset 19” firmy nVent czy dysków oraz kart pamięci firmy ATP Technologies, spełniających rygorystyczne wymagania wojskowe.

Wszystkie produkty przybliżą inżynierowie z wieloletnim doświadczaniem, dzięki czemu z łatwością doradzą, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w wybranych sektorach oraz opowiedzą o technologiach wykorzystywanych w naszych produktach.

Zapraszamy do śledzenia naszego konta na FB czy LinkedIn, gdzie będzie możliwość śledzenia wydarzenia oraz rozmowy.

 

 

 

 

Pozostałe aktualności

Integralność danych i niezawodność pamięci Industrial e.MMC od ATP

Przemysłowe pamięci e.MMC spełniają wysokie wymagania w zakresie transferu i przechowywania danych. Pamięć e.MMC jest zgodna ze specyfikacją JEDEC e.MMC v5.1. Produkty ATP spełniają rygorystyczne wymogi aplikacji przemysłowych, zaś proces produkcji odbywa się zgodnie…

Dowiedz się więcej

conga-QA5 – przemysłowy moduł Qseven o poborze mocy 6W

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu moduł Qseven conga-QA5 z procesorami 5-tej generacji Intel® Atom™ / Celeron® / Pentium®. Dużą zaletą produktu marki Congatec  jest niski pobór mocy. Dla wersji dwu- i czterordzeniowej wynosi on zaledwie…

Dowiedz się więcej

Dyski SSD serii PHANES-K mSATA (MO-300A) – niezawodne rozwiązanie w zakresie przechowywania danych

Dyski mSATA serii PHANES-K to dyski SSD o niskim poborze mocy, które są zgodne ze specyfikacją interfejsu SATA 3,2 (6,0 Gb/sec) a także 3,0 Gb/s i 1,5 Gb/s. Dyski SSD APRO PHANES-K wykorzystują kontroler…

Dowiedz się więcej