CSI zaprasza na MSPO 2020 w Kielcach!

MSPO

Przygotowania do tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w CSI trwają w najlepsze. Już 8 września 2020 w Kielcach zaprezentujemy kompletne rozwiązania systemów komputerowych, dedykowane do zastosowań przemysłowych i wojskowych.

MSPO, prestiżowe wydarzenie w świecie przemysłu zbrojeniowego

Targi MSPO w Kielcach, to trzecia co do wielkości wystawa obronna w Europie. Tegoroczną edycję uświetni Wystawa Narodowa z Wielkiej Brytanii. Partnerem strategicznym targów jest Polska Grupa Zbrojeniowa. Aktualnie w targach potwierdziło swój udział ponad 130 wystawców z 16 krajów. Wiele debat, podpisanych umów czy zamówień oraz wizyt delegacji zagranicznych odbywa się właśnie w Kielcach.

Co, gdzie, kiedy?

XXVIII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to miejsce, gdzie polscy i światowi liderzy branży obronnej prezentują swoje osiągnięcia. W związku z wybuchem pandemii termin targów został przesunięty na wrzesień 2020 r. Na stronie internetowej wydarzenia ruszyła już rejestracja online dla zwiedzających, do której serdecznie zapraszamy. Kompletne rozwiązania systemów komputerowych CSI, dedykowanych dla branży zbrojeniowej będzie można poznać na stoisku E-14.

Oferta CSI na MSPO

Nasi inżynierowie zaprezentują produkty dedykowane dla rynku wojskowego. Na naszym stoisku znajdą się produkty, znanych na całym świecie producentów, jak Advantech, Aaeon, Congatec AG, nVent, Acromag czy ATP Technologies. Po raz pierwszy zaprezentujemy także urządzenia firmy Vision4c z Wielkiej Brytanii. Produkty tej firmy biorą udział w analizie i przetwarzaniu obrazu video a także znajdują zastosowanie w pojazdach załogowych. Po raz pierwszy mamy też okazję zaprezentować zaawansowane układy wyświetlania, przetwarzania i przechwytywania obrazu firmy WOLF Advanced Technology Wśród urządzeń Advantech’a na MSPO pokażemy komputery COM Express, Pico-ITX, 3.5” SBC, komputery modułowe Qseven oraz płyty i systemy CompactPCI.

Komputery przemysłowe dla aplikacji AI

Podczas trwania MSPO będzie również możliwość obejrzenia komputerów kompaktowych jak i bezwentylatorowych komputerów dedykowanych dla aplikacji AI Aaeon’a. Idealnie w specyfikę rynku zbrojeniowego wpisują się także komputery firmy congatec AG. Wprowadzone do naszej oferty komputery COM Express, SMARC, Qseven czy 3.5” SBC tej firmy, umożliwiają tworzenie systemów komputerowych o imponującej wydajności graficznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obudów i kaset 19” firmy nVent, dysków SSD oraz kart pamięci firmy ATP Technologies. Produkty spełniających rygorystyczne wymagania wojskowe. Wszystkie produkty przybliżą inżynierowie z wieloletnim doświadczaniem, dzięki czemu z łatwością doradzą, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w wybranych sektorach oraz opowiedzą o technologiach wykorzystywanych w naszych produktach.

Zapraszamy do śledzenia naszego konta na FB czy LinkedIn, gdzie będzie możliwość śledzenia wydarzenia oraz rozmowy.

 

 

 

 

Inne wpisy

Systemy klawiaturowe i podkładki pod mysz marki TEKNOKOL

Wieloletnia i owocna współpraca CSI S.A. ze światowym producentem ramion nośnych, jakim jest firma TEKNOKOL, pozwala na stwierdzenie, że warto wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie kolejne rozwiązania: systemy klawiaturowe oraz podkładki pod mysz. Systemy klawiaturowe ECO W ofercie wyróżnić można systemy…

Czytaj więcej

Innowacyjna karta PCIe dla połączeń sieciowych w automatyce przemysłowej

Globalna produkcja dynamicznie przekształca się w kierunku coraz bardziej zaawansowanej automatyzacji. Wraz z tymi szybkimi zmianami pojawiają się nowe wyzwania, związane z sieciami przemysłowymi. Zaawansowane urządzenia wymagają kompleksowej łączności Ethernet, podczas gdy obudowy mieszczące systemy zmniejszają się, by maksymalnie…

Czytaj więcej

Komputery panelowe OMNI-3155HTT-BT-A1-1012 i PPC-3150S-RB

W niniejszym artykule dokonamy zestawienia dwóch typów komputerów panelowych różnych producentów. Będą to PPC-3150S-RB firmy Advantech oraz OMNI-3155HTT-BT-A1-1012 firmy AAEON, oferujące zaawansowane możliwości i solidną konstrukcję, co czyni je idealnymi rozwiązaniami dla szerokiego zakresu zastosowań…

Czytaj więcej