CSI S.A. wystawcą na Evertiq Expo w Krakowie 12 czerwca 2024!

CSI S.A. wystawcą na Evertiq

Z radością informujemy, że CSI S.A. będzie wystawcą na targach Evertiq EXPO, które odbędą się już 12 czerwca 2024 roku w Krakowie! Jest to jedno z największych spotkań branżowych w kraju. Od 2011 roku zrzesza osoby profesjonalnie związane z elektroniką: od wiodących projektantów, producentów, dystrybutorów po entuzjastów elektroniki. Pierwsze wystawy, znane jako TEC (The Evertiq Conference), miały miejsce w Lund w Szwecji. W 2014 roku Evertiq poszerzyło swój zasięg, organizując swoje pierwsze wydarzenie w biznesowym centrum Polski – w Warszawie.

Evertiq EXPO to nie tylko targi w formule table-top – to miejsce, gdzie technologia spotyka się z inspiracją. W ciągu jednego dnia (09:00 – 16:00) goście będą mieli okazję uczestniczyć w prezentacjach, warsztatach oraz perspektywicznych dyskusjach na temat najgorętszych trendów i nowinek technologicznych. Motywem przewodnim tegorocznej odsłony targów Evertiq EXPO Kraków będą „Technologie Przyszłości”. Ponadto gościem specjalnym będzie dr Maciej Kawecki, znany popularyzator technologii i twórca kanału This is IT na platformie YouTube, który przybliży temat rewolucji sztucznej inteligencji (AI). Pełny program wykładów dostępny jest TUTAJ. Co więcej, będzie możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych. To również doskonała okazja, by poznać najnowsze produkty i rozwiązania zaprezentowane przez wiodące firmy w branży przemysłowej.

CSI S.A. wystawcą na Evertiq Expo w Krakowie

Jednym z głównych wystawców na tegorocznym Evertiq EXPO będzie firma CSI S.A., dostawca z ponad 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie przemysłowych systemów komputerowych. Zaprezentujemy szeroką gamę produktów firmy Apacer: dyski SSD, karty microSD, CFX i CFast oraz najnowsze pamięci RAM DDR5. Będziemy również mieli okazję pokazać Państwu wyselekcjonowane komputery przemysłowe innych wiodących producentów na rynku, takich jak AAEON czy congatec. Jest to także świetna okazja, by skonsultować się z doświadczonymi inżynierami z długoletnim stażem w branży. Zapewniamy kompleksowe wsparcie oraz dopasowanie najlepszych rozwiązań do indywidualnych potrzeb Państwa firm. Nasz zespół ekspertów będzie czekać na Państwa przy stoisku nr 85, gotowy udzielić profesjonalnej pomocy.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu i prosimy o wcześniejszą rejestrację poprzez formularz, który znajduje się TUTAJ. Udział w targach jest bezpłatny. Do zobaczenia na Evertiq Expo w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków!

CSI

Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Inne wpisy

Komputery przemysłowe w erze AI – jak Intel Core Ultra zmienia możliwości systemów edge. Przykład platformy Advantech MIC-780

Rozwój systemów przemysłowych w ostatnich latach wyraźnie pokazuje, że coraz większa część przetwarzania danych przenosi się z centrów danych bezpośrednio na poziom urządzeń brzegowych, czyli tzw. edge computing. W systemach produkcyjnych, systemach wizyjnych czy rozwiązaniach predykcyjnego utrzymania ruchu kluczowe… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Czytaj więcej

Spotkajmy się na Tek.day 2026 Wrocław – odwiedź dwa stoiska CSI S.A.

Już 19 marca zapraszamy na kolejną edycję Tek.day 2026 we Wrocławiu – jednego z najważniejszych spotkań branży elektronicznej i embedded w Polsce. Podczas wydarzenia CSI S.A. będzie obecne aż na dwóch stoiskach, gdzie zaprezentujemy wybrane rozwiązania dla systemów embedded, automatyki… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Czytaj więcej

Mały moduł, ogromna moc. Czy COM Express może być sercem systemów AI?

W świecie systemów embedded coraz częściej pojawia się jeden problem: jak zmieścić coraz większą moc obliczeniową w coraz mniejszej przestrzeni. W wielu aplikacjach przemysłowych – od robotyki, przez systemy wizyjne, po analizę danych na brzegu sieci – nie ma… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Czytaj więcej