CSI S.A. wśród wystawców na TEK.day 2024 we Wrocławiu!

TEK.day 2024

Tek.day to targi dla przemysłu elektronicznego, których najbliższa edycja odbędzie się 14 marca we Wrocławiu. Istnieje wiele powodów, dla których warto odwiedzić tegoroczną edycję TEK.day 2024. Przede wszystkim są nimi targi w formule table-top, na których 178 dostawców zaprezentuje swoją ofertę. CSI S.A. również znajdzie się wśród wystawców na TEK.day 2024!

To jednodniowe spotkanie łączy ekspertów, którzy zajmują się projektowaniem i produkcją elektroniki. W jednym miejscu spotkać można projektantów, specjalistów montażu, project managerów i osoby zarządzające łańcuchem dostaw. Tek.day to także wysokiej jakości wykłady specjalistyczne oraz imprezy towarzyszące. O wysoki standard wykładów zadba partner merytoryczny, czyli firma szkoleniowa EMC4B. W 2024 poprowadzą je również renomowane firmy, takie jak: Dacpol, Interphone Service, Tespol i Tektronix, Manufacturing Partners oraz CE4Product.

CSI S.A. wśród wystawców!

Firma CSI S.A. znajdzie się wśród 178 wystawców na targach. Podpowiadamy, że nasi doświadczeni inżynierowie z działów Komputery Przemysłowe, Obudowy Przemysłowe oraz Przemysłowe Pamięci Flash będą do Państwa dyspozycji przy stoisku nr 60. Zaprezentujemy wyselekcjonowane rozwiązania przemysłowe od wiodących producentów światowych z branży. Na stoliku znajdą się m.in. komputery przemysłowe od AAEON, wyselekcjonowane serwery brzegowe COM HPC i moduły COM Express od congatec. Pokażemy również wysoce odporne na temperatury i wibracje dyski SSD, katy CFast i pamięci DRAM DDR5 od ATP Electronics, a także obudowy firmy nVent Schroff.

Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu, które jest całkowicie bezpłatne. Aby móc odwiedzić targi TEK.day 2024 wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem formularza.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Inne wpisy

Komputer BOXER-8621AI z modułem NVIDIA® Jetson Orin Nano™

CSI S.A. prezentuje nowy komputer BOXER-8621AI wyposażony w moduł AI NVIDIA® Jetson Orin Nano™ od AAEON. Oparto go na 6-rdzeniowym procesorze Cortex®-A78AE. To kompaktowe urządzenie z zakresu dedykowanych rozwiązań AI gwarantuje doskonałą wydajność obliczeniową, dochodzącą nawet do…

Czytaj więcej

Płyta główna MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji dla IoT Edge

CSI S.A. przedstawia MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji (dawniej Alder Lake PS). Jest to nowa przemysłowa płyta główna w formacie Mini-ITX marki AAEON. Dzięki technologii Intel® Hyper-Threading zintegrowanej ze sprzętem, MIX-ALPSD1 stanowi zrównoważone rozwiązanie dla projektów wymagających…

Czytaj więcej

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne TEKNOKOL

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne marki TEKNOKOL. Systemy ramion nośnych stały się nieodzownym produktem wciąż rozwijającego się przemysłu. Ułatwiają i przyśpieszają pracę operatorom w zakładach produkcyjnych. System ramion nośnych wpływa również na poprawę bezpieczeństwa pracy operatora….

Czytaj więcej