CSI S.A. na konferencji Axon Media w Rzeszowie!

Axon Media

Mamy przyjemność poinformować, że już 12 października CSI S.A. weźmie udział w konferencji Axon Media w Rzeszowie! Obecność naszych specjalistów na tym wydarzeniu technicznym stanowi już pewnego rodzaju tradycję, dlatego i tym razem nie mogło nas tam zabraknąć!

Zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”, którego tematami przewodnimi będą: narzędzia i strategie działań specjalistów UR, szersze spojrzenie na maintenance, zapobieganie usterkom oraz digitalizacja i optymalizacja procesów, i wiele więcej. Dokładny program wykładów znajduje się tutaj.

CSI S.A. na konferencji Axon Media

Ze swojej strony CSI S.A. zaprezentuje rozwiązania przemysłowe marki nVent Schoff, tj. kasety mechaniki  19”, obudowy przemysłowe i klimatyzatory. Z chęcią podyskutujemy z Państwem na temat ramion nośnych HMI, nowych obudów PXIe, szaf serwerowych oraz innych rozwiązań przemysłowych. Jako dostawca z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku, podzielimy się naszą wiedzą o tym, jak podtrzymać ciągłość dostaw przy zachowaniu ekonomicznych rozwiązań.

Wraz z Axon Media zapewniamy także praktyczną formułę wydarzenia, składającą się z prelekcji eksperckich, stoisk konsultacyjnych i warsztatów technicznych. Obecność na konferencji umożliwia nawiązanie wartościowych relacji biznesowych oraz poszerzenie wiedzy o najaktualniejsze trendy. Spotkanie na Axon Media to uczestnictwo w zróżnicowanym programie wykładów, odpowiadającym wyzwaniom i potrzebom branży. Jest zatem także świetną okazją na wymianę doświadczeń z ekspertami z różnych dziedzin przemysłu.

Rejestracja obecności za pośrednictwem formularza online

Zachęcamy Państwa do współuczestnictwa w konferencji Axon Media w Hotel Rzeszów przy Al. J. Piłsudskiego 44 w Rzeszowie! Śpieszymy poinformować, że udział jest bezpłatny. Prosimy jedynie o uprzednią rejestrację swojej obecności za pośrednictwem formularza. Ponadto pragniemy nadmienić, że zgromadzeni otrzymają imienne certyfikaty uczestnictwa oraz będzie możliwość wzięcia udziału w losowaniu nagród, przygotowanych przez organizatora. Dodatkowo bezpłatny parking dla uczestników konferencji znajduje się na poziomie 1 lub 2 Galerii Rzeszów – zostały wyznaczone specjalne miejsca hotelowe.

Inne wpisy

Systemy klawiaturowe i podkładki pod mysz marki TEKNOKOL

Wieloletnia i owocna współpraca CSI S.A. ze światowym producentem ramion nośnych, jakim jest firma TEKNOKOL, pozwala na stwierdzenie, że warto wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie kolejne rozwiązania: systemy klawiaturowe oraz podkładki pod mysz. Systemy klawiaturowe ECO W ofercie wyróżnić można systemy…

Czytaj więcej

Innowacyjna karta PCIe dla połączeń sieciowych w automatyce przemysłowej

Globalna produkcja dynamicznie przekształca się w kierunku coraz bardziej zaawansowanej automatyzacji. Wraz z tymi szybkimi zmianami pojawiają się nowe wyzwania, związane z sieciami przemysłowymi. Zaawansowane urządzenia wymagają kompleksowej łączności Ethernet, podczas gdy obudowy mieszczące systemy zmniejszają się, by maksymalnie…

Czytaj więcej

Komputery panelowe OMNI-3155HTT-BT-A1-1012 i PPC-3150S-RB

W niniejszym artykule dokonamy zestawienia dwóch typów komputerów panelowych różnych producentów. Będą to PPC-3150S-RB firmy Advantech oraz OMNI-3155HTT-BT-A1-1012 firmy AAEON, oferujące zaawansowane możliwości i solidną konstrukcję, co czyni je idealnymi rozwiązaniami dla szerokiego zakresu zastosowań…

Czytaj więcej