CSI S.A. na Evertiq Expo Warszawa!

Z radością informujemy o obecności CSI S.A. na Evertiq Expo Warszawa! Po raz kolejny znajdziemy się wśród wystawców na jednym z najważniejszych i największych wydarzeń branżowych w kraju.
Evertiq organizuje targi dla branży elektronicznej od 2011 roku. Pierwsze wydarzenie, jeszcze pod nazwą TEC (The Evertiq Conference), miało miejsce w szwedzkim mieście – Lund. Szybko zyskało uznanie wśród entuzjastów i profesjonalistów związanych z elektroniką. W 2014 roku Evertiq zorganizował pierwsze wydarzenie poza Szwecją, odbywające się właśnie w Warszawie. Są to cykliczne spotkania w formule table-top oraz ciekawe wykłady na temat technologii i nowatorskich rozwiązań z branży.

CSI S.A. na Evertiq Expo

24 października 2024 roku odbędzie się kolejna edycja Evertiq Expo w Warszawie – stolicy Polski i niepisanej stolicy polskiego przemysłu. CSI S.A. będzie jednym z głównych wystawców. Jesteśmy dostawcą z ponad 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie przemysłowych systemów komputerowych. Przedstawimy zatem Państwu szeroką ofertę produktów firmy Apacer, w tym dyski SSD, karty microSD, CFast i CFX oraz pamięci RAM DDR5. Ponadto, zaprezentujemy wybrane komputery przemysłowe typu BoxPC oraz komputery modułowe od czołowych producentów na rynku światowym, takich jak AAEON czy congatec. To również doskonała okazja, aby skonsultować się z doświadczonymi inżynierami o wieloletnim stażu w branży. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie oraz dopasowanie optymalnych rozwiązań do potrzeb Państwa firm. Nasz zespół ekspertów będzie dostępny przy stoisku nr 19, gotowy służyć radą.

Co? Gdzie? Kiedy?

Evertiq Expo Warszawa odbędzie się 24 października 2024 na Stadionie Narodowym w godzinach 09:00 – 16:00.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich związanych z branżą elektroniczną i nie tylko! Prosimy jedynie o rejestrację obecności, której można dokonać, klikając tutaj.

Co więcej, program konferencji przebiega równolegle do Expo. Można zatem bezpłatnie odwiedzić dowolną sesję po zarejestrowaniu się na Evertiq Expo. Pełny program wykładów przejrzeć można, klikając tutaj.

CSI

Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Inne wpisy

Kompaktowy format, pełna funkcjonalność – jak nowe e.MMC odpowiadają na wymagania współczesnych projektów

Współczesny rynek elektroniki systemowej coraz wyraźniej przesuwa się w stronę konstrukcji o bardzo ograniczonej przestrzeni montażowej, wysokim stopniu integracji oraz rosnących wymaganiach dotyczących niezawodności zapisu danych. Projektanci systemów wbudowanych muszą dziś łączyć niewielkie wymiary komponentów z długą żywotnością, stabilnością… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Czytaj więcej

Przemysłowe switche rack firmy Antaira dla wymagających aplikacji

Z przyjemnością informujemy, że poszerzyliśmy naszą ofertę o nowe 28-portowe przemysłowe switche rack do szaf 19’’ firmy Antaira Technologies. Znalazły się tu m.in. serie: LMX-2804G-4XS(-T), LMP-2804G-4XS(-T), LMP-2804G-4XS-24(-T) oraz LMX-2812G-4X8S(-T), LMP-2812G-4X8S(-T),… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Czytaj więcej

AAEON de next-RAP8 – gdy wysoka wydajność musi zmieścić się w formacie karty kredytowej

W dobie dynamicznego rozwoju technologii edge computing, robotyki przemysłowej, autonomicznych systemów mobilnych oraz rozwiązań IoT wymagających dużej mocy obliczeniowej przy zachowaniu niewielkiej formy, rośnie zapotrzebowanie na platformy łączące wysoką wydajność z kompaktowymi rozmiarami. Nowe aplikacje, jak zaawansowane systemy analizy… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Czytaj więcej