CSI na targach TRAKO w Gdańsku!

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Już 22 września zapraszamy wszystkich zwiedzających 11. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO na stoisko D-19 firmy CSI Computer Systems for Industry. Zobaczyć tam będzie można komputery, obudowy oraz pamięci przemysłowe dedykowane dla aplikacji stosowanych w transporcie.

TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Prezentowane na targach rozwiązania przyczyniają się do rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie.

Ponadto przypominamy, że na trwających właśnie targach Energetab również można zapoznać się z ofertą CSI, a konkretniej z obudowami przemysłowymi, dedykowanymi dla rozwiązań z sektora energetycznego. Więcej informacji o targach Energetab tutaj.

11. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO

22-25 września 2015

Firma CSI Computer Systems for Industry

Stoisko D-19

Inne wpisy

ICS-6280 – 4-portowe urządzenie sieciowe na szynę DIN z opcją bypass

ICS-6280 to 4-portowe urządzenie sieciowe klasy przemysłowej do montażu na szynę DIN, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności pracy w trudnych warunkach. Produkt od AAEON posiada procesor Intel® Atom™ x6425E i oferuje większą wydajność w porównaniu…

Czytaj więcej

Dyski SV240 TCG firmy Apacer z certyfikatem FIPS 140-2

Stacje bazowe 5G podejmują kluczowe zadania lokalnej transmisji i konwersji danych, stanowiąc niezawodną rolę w infrastrukturze przetwarzania brzegowego. Sieć 5G zapewnia bezprzewodową łączność szerokopasmową oraz szybszą i niezawodną komunikację elektroniczną pomiędzy urządzeniami (Machine to Machine) w rozbudowie IIoT….

Czytaj więcej

Tablet RTC-710AP – Niewiarygodnie trwała i wytrzymała konstrukcja

AAEON wprowadza na rynek RTC-710AP – wytrzymały tablet przemysłowy cechujący się lepszą wydajnością w stosunku do swoich poprzedników. Model z serii RTC wyposażony jest w procesor Intel® Celeron™ N3350 (opcjonalnie N4200). Jest jak dotąd najbardziej wszechstronnym i wielofunkcyjnym tabletem…

Czytaj więcej