CSI na targach ENERGETAB

W dniach 16 – 18 września 2014r. odbyła się kolejna odsłona targów Energetab, na której tym razem nie zabrakło również naszej firmy. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska!

27 Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie Energetab 2014

16-18 września 2014r.

pawilon W, stoisko nr 29

Podczas tegorocznych targów Energetab CSI zaprezentowała produkty mechaniki 19″ firmy Schroff i Hoffman należące do Grupy Pentair. Na stoisku bnasi doradcy przedstawiali m.in. obudowy ze stali nierdzewnej, klimatyzatory, jak również najnowsze uniwersalne obudowy Interscale M. Wśród eksponatów znalazły się również komputery kompaktowe z certyfikatem energetycznym IEC 61850-3, monitory, switche, czy media konwertery. Nie zabrakło również przemysłowych dysków SSD i kart pamięci Flash.

Jeszcze raz dziękujemy!!!

Inne wpisy

ICS-6280 – 4-portowe urządzenie sieciowe na szynę DIN z opcją bypass

ICS-6280 to 4-portowe urządzenie sieciowe klasy przemysłowej do montażu na szynę DIN, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności pracy w trudnych warunkach. Produkt od AAEON posiada procesor Intel® Atom™ x6425E i oferuje większą wydajność w porównaniu…

Czytaj więcej

Dyski SV240 TCG firmy Apacer z certyfikatem FIPS 140-2

Stacje bazowe 5G podejmują kluczowe zadania lokalnej transmisji i konwersji danych, stanowiąc niezawodną rolę w infrastrukturze przetwarzania brzegowego. Sieć 5G zapewnia bezprzewodową łączność szerokopasmową oraz szybszą i niezawodną komunikację elektroniczną pomiędzy urządzeniami (Machine to Machine) w rozbudowie IIoT….

Czytaj więcej

Tablet RTC-710AP – Niewiarygodnie trwała i wytrzymała konstrukcja

AAEON wprowadza na rynek RTC-710AP – wytrzymały tablet przemysłowy cechujący się lepszą wydajnością w stosunku do swoich poprzedników. Model z serii RTC wyposażony jest w procesor Intel® Celeron™ N3350 (opcjonalnie N4200). Jest jak dotąd najbardziej wszechstronnym i wielofunkcyjnym tabletem…

Czytaj więcej