CSI na targach ENERGETAB

targi Energetab

W dniach 16 – 18 września 2014r. odbyła się kolejna odsłona targów Energetab, na której tym razem nie zabrakło również naszej firmy. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska!

27 Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie Energetab 2014

16-18 września 2014r.

pawilon W, stoisko nr 29

Podczas tegorocznych targów Energetab 2014 CSI zaprezentowała produkty mechaniki 19″ firmy Schroff i Hoffman należące do Grupy Pentair. Na stoisku bnasi doradcy przedstawiali m.in. obudowy ze stali nierdzewnej, klimatyzatory, jak również najnowsze uniwersalne obudowy Interscale M. Wśród eksponatów znalazły się również komputery kompaktowe z certyfikatem energetycznym IEC 61850-3, monitory, switche, czy media konwertery. Nie zabrakło również przemysłowych dysków SSD i kart pamięci Flash.

Jeszcze raz dziękujemy!!!

Inne wpisy

conga-SA8 – nowy moduł SMARC 2.1 o wysokiej wydajności i niskim zużyciu energii

Należący do rodziny komputerów modułowych (COM) conga-SA8 bazuje na nowoczesnej platformie, integrującej procesory z serii Intel Atom x7000RE (“Amston Lake”). Wysoka wydajność przy jednoczesnym minimalizowaniu zużycia mocy stanowi idealne rozwiązanie dla mobilnych aplikacji przemysłowych oraz urządzeń pracujących na bateriach….

Czytaj więcej

Rewolucja wytrzymałości i prędkości danych – seria NANODURA Dual B600Sc od ATP

Seria NANODURA Dual B600Sc to zaawansowane nośniki USB, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu dodatkowej przestrzeni dyskowej i szybkich transferach danych w  kompaktowej formie. Są zgodne ze specyfikacjami SuperSpeed USB3.2 Gen1x1. Pozwala to na przesyłanie danych z prędkością do…

Czytaj więcej

EPIC-RPS9 z szerokim spektrum zastosowań (od automatyzacji produkcji po zarządzanie infrastrukturą energetyczną)

4-calowy komputer jednoukładowy EPIC-RPS9 firmy AAEON stanowi przykład innowacyjnego rozwiązania, łączącego w sobie zaawansowane technologie z elastycznością zastosowań. Dla firm poszukujących komputera przemysłowego, który będzie nie tylko wydajny i niezawodny, ale również elastyczny, płyta EPIC-RPS9 to wybór…

Czytaj więcej