CSI na Targach Automaticon!

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Wyjątkowo w tym roku, już w marcu rozpoczynają się Targi Automaticon, które zgromadzą w jednym miejscu fachowców z branży automatyki przemysłowej. CSI ma przyjemność zaprosić wszystkich swoich kontrahentów i partnerów biznesowych na swoje stoisko F4 w Hali 3.

Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów Automaticon odbywają się już po raz XXII. Wystawcy będą prezentować swoje produkty w Warszawskim Centrum EXPO XXI, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Targi otwarte będą od 9.00 do 17.00 (1-3 marca) oraz od 9.00 do 15.00 (4 marca). Wstęp na targi jest bezpłatny.

CSI zaprezentuje podczas Automaticonu swoją najnowszą ofertę komputerów przemysłowychobudów i szaf mechaniki 19”, a także dysków i pamięci przemysłowych. Pojawią się także switchekamery znajdujące zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i w transporcie, routery i moduły I/Oklimatyzatory czy pamięci USB i DRAM. Nie zabraknie także urządzeń przystosowanych do pracy w ciężkich warunkach otoczenia, takich jak wysoka temperatura, środowisko o wysokiej wilgotności czy poziomie zasolenia. Produkty CSI znajdują zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu, począwszy od spożywczego, petrochemicznego, wojskowego czy transportowego.

Zapraszamy na stoisko F4 w Hali 3!

Inne wpisy

Przesuń granice swojej pracy z serią produktów SanDisk Professional

SanDisk Professional to linia produktów stworzona z myślą o profesjonalistach, którzy potrzebują niezawodnych i wydajnych rozwiązań do przechowywania danych. Niezależnie od tego, czy jesteś fotografem, filmowcem, czy inżynierem danych, produkty SanDisk Professional oferują technologie, które sprostają Twoim wymaganiom. Wysoka Wydajność…

Czytaj więcej

Bezwentylatorowy Boxer-6711-ADN do obsługi aplikacji Edge Computing

Bezwentylatorowy Boxer-6711-ADN firmy AAEON to zaawansowany komputer przemysłowy typu BoxPC do instalacji na szynie DIN. W celu zapewnienia optymalnej wydajności i trwałości, wyposażony został w szybkie i łatwo dostępne interfejsy. BOXER-6711-ADN stanowi najlepsze rozwiązanie do sterowania…

Czytaj więcej

conga-SA8 – nowy moduł SMARC 2.1 o wysokiej wydajności i niskim zużyciu energii

Należący do rodziny komputerów modułowych (COM) conga-SA8 bazuje na nowoczesnej platformie, integrującej procesory z serii Intel Atom x7000RE (“Amston Lake”). Wysoka wydajność przy jednoczesnym minimalizowaniu zużycia mocy stanowi idealne rozwiązanie dla mobilnych aplikacji przemysłowych oraz urządzeń pracujących na bateriach….

Czytaj więcej