CSI na Targach Automaticon!

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Wyjątkowo w tym roku, już w marcu rozpoczynają się Targi Automaticon, które zgromadzą w jednym miejscu fachowców z branży automatyki przemysłowej. CSI ma przyjemność zaprosić wszystkich swoich kontrahentów i partnerów biznesowych na swoje stoisko F4 w Hali 3.

Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów Automaticon odbywają się już po raz XXII. Wystawcy będą prezentować swoje produkty w Warszawskim Centrum EXPO XXI, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Targi otwarte będą od 9.00 do 17.00 (1-3 marca) oraz od 9.00 do 15.00 (4 marca). Wstęp na targi jest bezpłatny.

CSI zaprezentuje podczas Automaticonu swoją najnowszą ofertę komputerów przemysłowychobudów i szaf mechaniki 19”, a także dysków i pamięci przemysłowych. Pojawią się także switchekamery znajdujące zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i w transporcie, routery i moduły I/Oklimatyzatory czy pamięci USB i DRAM. Nie zabraknie także urządzeń przystosowanych do pracy w ciężkich warunkach otoczenia, takich jak wysoka temperatura, środowisko o wysokiej wilgotności czy poziomie zasolenia. Produkty CSI znajdują zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu, począwszy od spożywczego, petrochemicznego, wojskowego czy transportowego.

Zapraszamy na stoisko F4 w Hali 3!

Inne wpisy

ICS-6280 – 4-portowe urządzenie sieciowe na szynę DIN z opcją bypass

ICS-6280 to 4-portowe urządzenie sieciowe klasy przemysłowej do montażu na szynę DIN, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności pracy w trudnych warunkach. Produkt od AAEON posiada procesor Intel® Atom™ x6425E i oferuje większą wydajność w porównaniu…

Czytaj więcej

Dyski SV240 TCG firmy Apacer z certyfikatem FIPS 140-2

Stacje bazowe 5G podejmują kluczowe zadania lokalnej transmisji i konwersji danych, stanowiąc niezawodną rolę w infrastrukturze przetwarzania brzegowego. Sieć 5G zapewnia bezprzewodową łączność szerokopasmową oraz szybszą i niezawodną komunikację elektroniczną pomiędzy urządzeniami (Machine to Machine) w rozbudowie IIoT….

Czytaj więcej

Tablet RTC-710AP – Niewiarygodnie trwała i wytrzymała konstrukcja

AAEON wprowadza na rynek RTC-710AP – wytrzymały tablet przemysłowy cechujący się lepszą wydajnością w stosunku do swoich poprzedników. Model z serii RTC wyposażony jest w procesor Intel® Celeron™ N3350 (opcjonalnie N4200). Jest jak dotąd najbardziej wszechstronnym i wielofunkcyjnym tabletem…

Czytaj więcej