CSI Computer Systems for Industry na Targach Automaticon 2015

Już 17 marca rozpoczną się Targi Automaticon, podczas których pracownicy firmy CSI Computer Systems for Industry zaprezentują na stoisku najnowsze produkty ze swojej oferty. Zapraszamy do odwiedzania stoiska F4 w hali nr 3 już od godziny 9.00.

Odwiedzający stoisko będą mogli zapoznać się z wysokiej jakości produktami przemysłowymi m.in. firm AdvantechAaeonPentairApacer czy ATP.

Spośród produktów Advantecha na naszym stoisku będzie można zobaczyć m.in. miniaturowy komputer kompaktowy UNO-2272, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i współpracą z technologią iDoor czy ARK-1122H, komputer kompaktowy, który używa procesora Intel Atom N2600, 1.6 GHz i charakteryzuje się niskim poborem energii. Ponadto na stoisku znajdzie się także nowej generacji bezwentylatorowy komputer panelowy PPC-4211W z szerokokątnym wyświetlaczem Full HD (1920 x 1080) LCD LED.

Poza wymienionymi już produktami, CSI przygotowało dla odwiedzających stoisko także urządzenia produkowane przez firmę Aaeon, należącą do znanej komercyjnej marki ASUS. Będzie można zobaczyć 3.5″ jednopłytkowy komputer Gene-QM77 czy kwasoodporny komputer panelowy AFP-6152 stworzony specjalnie dla aplikacji pracujących w przemyśle spożywczym.

Poza komputerami przemysłowymi na stoisku CSI będzie można znaleźć także produkty grupy Pentair m.in. naścienne obudowy GL66 Hoffman wykonane w całości ze stali nierdzewnej. Obudowy te, produkowane w polskiej fabryce w Dizerżeniowie, przystosowane są do montażu naściennego wszędzie, gdzie ważna jest zarówno wysoka wytrzymałość, jak i estetyczny wygląd.

Ponadto oferowane będą także inne produkty Pentair, takie jak np. obudowy Interscale M znajdujące zastosowanie w wielu aplikacjach przemysłowych, w tym głównie do zabudowy komputerów jednopłytkowych, z procesorami ARM, aplikacji typu POS i wielu innych.

CSI w swojej ofercie posiada także wysokiej jakości dyski przemysłowe firm ApacerATP czy Cactus, których również nie zabraknie na stoisku. Produkty te mogą być wyposażone w Technologie Nano Coating i Molding Protection zapewniające wysoką ochronę danych, są całkowicie wodoodporne, pyłoszczelne i zgodne z normą IP57.

Na stoisku CSI przygotowano specjalną ekspozycję prezentującą wytrzymałość wspomnianych wyżej dysków – zostaną one zanurzone w zbiorniku z wodą i będą pracować w tym niezwykle wymagającym środowisku przez cały czas trwania targów.

Odwiedzający stoisko CSI będą mogli także zobaczyć bezwentylatorowy panel PC VP7910 VIPRO firmy VIA, przemysłowe switche firmy Antaira, komputery kompaktowe dedykowane dla transportu z normami kolejowymi czy ultra wytrzymały przemysłowy tablet firmy Adlink.

Zapraszamy do odwiedzania stoiska firmy CSI już od wtorku 17 marca.

CSI Computer Systems for Industry

Stoisko F4

Hala nr 3

Centrum Targowe EXPO XXI

Warszawa, ul Prądzyńskiego 12/14

Inne wpisy

Systemy klawiaturowe i podkładki pod mysz marki TEKNOKOL

Wieloletnia i owocna współpraca CSI S.A. ze światowym producentem ramion nośnych, jakim jest firma TEKNOKOL, pozwala na stwierdzenie, że warto wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie kolejne rozwiązania: systemy klawiaturowe oraz podkładki pod mysz. Systemy klawiaturowe ECO W ofercie wyróżnić można systemy…

Czytaj więcej

Innowacyjna karta PCIe dla połączeń sieciowych w automatyce przemysłowej

Globalna produkcja dynamicznie przekształca się w kierunku coraz bardziej zaawansowanej automatyzacji. Wraz z tymi szybkimi zmianami pojawiają się nowe wyzwania, związane z sieciami przemysłowymi. Zaawansowane urządzenia wymagają kompleksowej łączności Ethernet, podczas gdy obudowy mieszczące systemy zmniejszają się, by maksymalnie…

Czytaj więcej

Komputery panelowe OMNI-3155HTT-BT-A1-1012 i PPC-3150S-RB

W niniejszym artykule dokonamy zestawienia dwóch typów komputerów panelowych różnych producentów. Będą to PPC-3150S-RB firmy Advantech oraz OMNI-3155HTT-BT-A1-1012 firmy AAEON, oferujące zaawansowane możliwości i solidną konstrukcję, co czyni je idealnymi rozwiązaniami dla szerokiego zakresu zastosowań…

Czytaj więcej