BOXER-6843-ADS z procesorami Intel® Core™ 12. i 13. generacji

BOXER-6843-ADS

Firma CSI S.A. rozszerza swoje portfolio produktów o nowy BOXER-6843-ADS z procesorami Intel® Core™ 12. i 13. generacji. Komputer przemysłowy typu Embedded BOX PC marki AAEON zaprojektowano w oparciu o wydajną architekturę hybrydową dostosowaną do lepszej konsolidacji obciążeń. BOXER-6843-ADS wykorzystuje swoją moc, wydajność i możliwość głębokiego uczenia się (Deep Learning) dla zadań wnioskowania w czasie rzeczywistym.

Opcje rozbudowy

Komputer umożliwia instalację modułów pamięci RAM DDR5 o łącznej pojemności do 128 GB, w 4 slotach U-DIMM. Dzięki temu urządzenie może przechowywać i uzyskiwać dostęp do ogromnych ilości danych, takich jak modele statystyczne i złożone algorytmy uczenia maszynowego (Machine Learning). BOXER-6843-ADS jest dobrze przygotowany do obsługi nowoczesnych aplikacji automatyzacji, w których najważniejsza jest realizacja skomplikowanych procesów i podejmowanie decyzji w czasie rzeczywistym (real-time decision-making). Ponadto BOXER-6843-ADS zawiera dwie zewnętrzne wymienne kieszenie na 2,5” dyski SATA i opcjonalną wewnętrzną kieszeń na 3,5” dyski SATA. Oprócz tego system wyposażono także w pełnowymiarowe gniazdo kart Mini Card z funkcją PCIe.

Parametry BOXER-6843-ADS

Komputer BOXER-6843-ADS jest gęsto wyposażony w szybkie interfejsy do podłączania urządzeń peryferyjnych. Należą do nich cztery porty RJ-45, osiem portów USB 3.2 Gen 2 i sześć portów DB-9 dla RS-232/422/485. System zawiera również po dwa porty video (2x HDMI, 2x DP) i jeden port DB-15 dla 8-bitowego GPIO. Obsługuje także 5G i Wi-Fi poprzez gniazda M.2 3052 B-Key i M.2 2230 E-Key. Użytkownicy mają również możliwość zainstalowania kart graficznych w celu usprawnienia ML, przyspieszenia przetwarzania danych i wizualizacji 3D. Dzięki temu komputer sprawnie poradzi sobie ze złożonymi zadaniami przemysłowymi.

Odprowadzanie ciepła

Komputer zapewnia różnorodne opcje rozpraszania ciepła; od pracy bez wentylatora po obsługę podwójnych inteligentnych wentylatorów, którym towarzyszy trzeci wentylator tylny w celu maksymalnej wydajności cieplnej. Takie rozwiązanie ma umożliwić BOXER-6843-ADS realizację dużych obciążeń, które zazwyczaj wymagają wysokiej wydajności przetwarzania, przy jednoczesnym wykorzystaniu wielu kart rozszerzeń bez ryzyka przegrzania urządzenia.

Zastosowanie BOXER-6843-ADS

BOXER-6843-ADS wyposażono w zestaw do instalacji na ścianie, który ułatwia jego montaż. Zakres napięcia wejściowego wynosi 19V~36V DC. Komputer może pracować w zakresie temperatur od -20°C do 45°C i posiada funkcje przeciwwstrząsowe i antywibracyjne. Wykorzystując innowacyjną konstrukcję mechaniczną wraz z najnowszymi technologiami Intel, BOXER-6843-ADS wyróżnia się jako solidne rozwiązanie dla przemysłowych zastosowań sztucznej inteligencji (AI).

Inne wpisy

Zabezpieczanie danych w aplikacjach wbudowanych. Przemysłowa seria WORM firmy Apacer

W odróżnieniu od tradycyjnych nośników pamięci, umożliwiających wielokrotny zapis i modyfikację danych, seria WORM (Write Once Read Many) firmy Apacer zapewnia ochronę danych poprzez umożliwienie jednokrotnego zapisu danych i zapobieganie ich kasowaniu, modyfikacji czy nadpisywaniu. Funkcja ochrony gwarantuje,…

Czytaj więcej

CSI S.A. zaprasza na dwie konferencje „Automatyzacja i robotyzacja produkcji – kierunek Przemysł 4.0” oraz „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” w Mielcu

CSI S.A. podczas trwania dwóch konferencji zaprezentuje innowacyjne rozwiązania wśród których wyróżnić można obudowy, szafy i kasety przemysłowe. Podczas trwania tak ważnych wydarzeń w regionie na pytania odpowie Pan Wiktor Kozioł, inżynier z ponad 20 – letnim doświadczeniem…

Czytaj więcej

Komputer modułowy (COM) NanoCOM-TGU – przyszłość w miniaturowych systemach komputerowych dla Przemysłu 4.0

Komputery modułowe COM Express Typ 10 NanoCOM-TGU firmy AAEON, wyposażone w procesory Intel Core 11. Generacji, łączą w sobie wysoką wydajność obliczeniową i wyjątkową energooszczędność z szeroką gamą zastosowań w wielu sektorach przemysłowych. Wykorzystanie procesorów Intel Core 11….

Czytaj więcej