BOXER-6646-ADP z hybrydowymi procesorami 12. generacji Intel® Core™

BOXER-6646-ADP

Firma CSI S.A. poszerza ofertę bezwentylatorowych komputerów przemysłowych typu Box PC o nowy BOXER-6646-ADP od AAEON. BOXER-6646-ADP jest wyposażony w hybrydowe procesory Intel® Core™ i7/i5/i3  12. generacji. Łącząc procesor o mocy 28W z technologiami Intel Gaussian i Neural Accelerator, komputer zapewnia szybkie przetwarzanie danych przy niskim zużyciu energii.

Jednostkę wyposażono w dwukanałowy slot SODIMM obsługujący DDR5 oraz 64GB pamięci systemowej. Model wyposażony jest również w wyjmowaną zatokę na dysk 2,5″ SATA dla dodatkowej pamięci masowej. Dodatkowo wykorzystuje wbudowany układ graficzny Intel® Iris® Xe do obsługi wyświetlaczy.

Jak na tak małe urządzenie (220mm x 154mm x 61.6mm), BOXER-6646-ADP posiada wiele dostępnych opcji rozbudowy. Wyposażony jest w złącza rozszerzeń M.2 2280 przeznaczone na dyski formatu NVME, M.2 2230 oraz M.2 3052 umożliwiające połączenie modułów komunikacyjnych 5G i Wi-Fi. Urządzenie wyposażono również w moduł szyfrowania danych TPM 2.0. Komputer cechuje się wiodącymi w branży funkcjami. Są nimi dwa porty 2.5GbE Ethernet LAN i jedno 1GbE Ethernet LAN, trzy gniazda 10Gbps USB 3.2 oraz poczwórny interfejs wyświetlacza z HDMI 1.4×2 i DP 1.4×2 . Ponadto wprowadzono również interfejs Audio oraz 8-bitowe DIO.

BOXER-6646-ADP. Bezpieczeństwo i zastosowanie

Podobnie do 65-watowgo BOXER-6645-ADS, ten nieco bardziej kompaktowy komputer cechuje się licznymi zabezpieczeniami w celu ochrony danych przed uszkodzeniem. BOXER-6646-ADP posiada zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją zasilania, ochronę przeciwpożarową, zabezpieczenie elektroenergetyczne oraz tolerancję na zaniżone lub zawyżone poziomy napięcia. Ponadto szeroki zakres zasilania wejściowego 10 ~ 35V DC i temperatur pracy -20°C ~ 60°C czynią go rozwiązaniem, gwarantującym nieprzerwalną pracę w ekstremalnych warunkach. BOXER-6646-ADP jest uniwersalnym urządzeniem przeznaczonym do wszelkich zastosowań przemysłowych, wymagających ciągłej pracy – 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Znajdzie zastosowanie w AMR i w automatyce przemysłowej. Jest także niezwykle trwałym rozwiązaniem IoT Gateway od AAEON.

Inne wpisy

Przesuń granice swojej pracy z serią produktów SanDisk Professional

SanDisk Professional to linia produktów stworzona z myślą o profesjonalistach, którzy potrzebują niezawodnych i wydajnych rozwiązań do przechowywania danych. Niezależnie od tego, czy jesteś fotografem, filmowcem, czy inżynierem danych, produkty SanDisk Professional oferują technologie, które sprostają Twoim wymaganiom. Wysoka Wydajność…

Czytaj więcej

Bezwentylatorowy Boxer-6711-ADN do obsługi aplikacji Edge Computing

Bezwentylatorowy Boxer-6711-ADN firmy AAEON to zaawansowany komputer przemysłowy typu BoxPC do instalacji na szynie DIN. W celu zapewnienia optymalnej wydajności i trwałości, wyposażony został w szybkie i łatwo dostępne interfejsy. BOXER-6711-ADN stanowi najlepsze rozwiązanie do sterowania…

Czytaj więcej

conga-SA8 – nowy moduł SMARC 2.1 o wysokiej wydajności i niskim zużyciu energii

Należący do rodziny komputerów modułowych (COM) conga-SA8 bazuje na nowoczesnej platformie, integrującej procesory z serii Intel Atom x7000RE (“Amston Lake”). Wysoka wydajność przy jednoczesnym minimalizowaniu zużycia mocy stanowi idealne rozwiązanie dla mobilnych aplikacji przemysłowych oraz urządzeń pracujących na bateriach….

Czytaj więcej