BOXER-6617-ADN – wydajny komputer z procesorami serii N, Intel Core i3-N305 i Intel Atom x7211E

Firma CSI S.A. poszerza ofertę bezwentylatorowych komputerów typu Box PC o nowy BOXER-6617-ADN marki AAEON. Urządzenie dostępne jest z kilkoma procesorami (Intel® N50/N97, Intel® Core™ i3-N305 oraz Intel Atom® x7211E) i zapewnia wydajność pracy nawet w najcięższych warunkach.

Wysoka wydajność i niskie zużycie prądu

Komputer obsługuje maksymalnie 32GB jednokanałowej pamięci RAM typu DDR5 4800MHz SODIMM o wysokiej przepustowości. BOXER-6617-ADN wyposażono w gniazdo M.2 z kluczem typu M, które umożliwia korzystanie z nośników danych PCie (x2) o rozmiarze 2280. Istnieje również opcja zwiększenia pamięci komputera poprzez dołączenie dysku SATA w formacie 2.5″. Tym sposobem producent zapewnił lepszą analizę danych i zoptymalizował użyteczność tego urządzenia dla aplikacji Artificial intelligence (AI) przy jednoczesnym zachowaniu niższego zużycia energii. W rezultacie BOXER-6617-ADN nie tylko dostarcza rozwiązania o wysokiej wydajności, ale także redukuje koszty operacyjne.

Komunikacja bezprzewodowa

Gniazda M.2 E-Key i M.2 B-Key obsługują łączność 5G, Wi-Fi i LTE, ułatwiając płynną wymianę danych w chmurze. Komputer idealnie sprawdzi się w automatyce, umożliwiając bezprzewodową komunikację z maszynami przemysłowymi.

Opcje rozbudowy

BOXER-6617-ADN wyposażono w pełną gamę interfejsów w celu szybkiej komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi. Może łączyć się z wieloma urządzeniami dzięki dwóm portom Gigabit Ethernet LAN oraz sześciu portom USB (2x USB 3.2 Gen.2, 4x USB 2.0). Komputer zawiera również sześć gniazd portów szeregowych (RS 232/422/485), podwójne HDMI, a także 8-bitowe złącza GPIO. Takie wyposażenie sprawia, że urządzenie znajdzie zastosowanie w branży AMR (autonomiczne roboty mobilne) oraz sprawdzi się jako kontroler maszyn przemysłowych.

BOXER-6617-ADN w kompaktowej i solidnej obudowie

BOXER-6617-ADN marki AAEON jest stworzony do pracy w trudnych warunkach przemysłowych. Gwarantuje niezawodne działanie w temperaturach od -20°C do 70°C. Komputer posiada również szeroki zakres wejściowy 9V ~ 36V DC. Został zaprojektowany tak, aby wytrzymać wysoki poziom wibracji i wstrząsów. Przy wymiarach wynoszących zaledwie 214 x 115,5 x 65,8 mm, BOXER-6617-ADN zmieści się w trudno dostępnych lub niewymagających dużo przestrzeni miejscach. Jego bezwentylatorowa konstrukcja nie tylko sprawia, że jest odporny na kurz, ale również na warunki środowiskowe.

Zastosowanie

CSI S.A. prezentuje BOXER-6617-ADN jako wydajne, wytrzymałe i bezwentylatorowe rozwiązanie przemysłowe, charakteryzujące się solidną obudową i szybkimi interfejsami. Urządzenie gwarantuje niezawodność w różnych sektorach przemysłu, takich jak AMR, Smart City i Smart Factory, doskonale sprawdzając się w projektach związanych z automatyzacją, maszynami CNC oraz technologią mapowania tras automatycznych wózków AGV.

Inne wpisy

Komputer BOXER-8621AI z modułem NVIDIA® Jetson Orin Nano™

CSI S.A. prezentuje nowy komputer BOXER-8621AI wyposażony w moduł AI NVIDIA® Jetson Orin Nano™ od AAEON. Oparto go na 6-rdzeniowym procesorze Cortex®-A78AE. To kompaktowe urządzenie z zakresu dedykowanych rozwiązań AI gwarantuje doskonałą wydajność obliczeniową, dochodzącą nawet do…

Czytaj więcej

Płyta główna MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji dla IoT Edge

CSI S.A. przedstawia MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji (dawniej Alder Lake PS). Jest to nowa przemysłowa płyta główna w formacie Mini-ITX marki AAEON. Dzięki technologii Intel® Hyper-Threading zintegrowanej ze sprzętem, MIX-ALPSD1 stanowi zrównoważone rozwiązanie dla projektów wymagających…

Czytaj więcej

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne TEKNOKOL

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne marki TEKNOKOL. Systemy ramion nośnych stały się nieodzownym produktem wciąż rozwijającego się przemysłu. Ułatwiają i przyśpieszają pracę operatorom w zakładach produkcyjnych. System ramion nośnych wpływa również na poprawę bezpieczeństwa pracy operatora….

Czytaj więcej