BOXER-6617-ADN – wydajny komputer z procesorami serii N, Intel Core i3-N305 i Intel Atom x7211E

Firma CSI S.A. poszerza ofertę bezwentylatorowych komputerów typu Box PC o nowy BOXER-6617-ADN marki AAEON. Urządzenie dostępne jest z kilkoma procesorami (Intel® N50/N97, Intel® Core™ i3-N305 oraz Intel Atom® x7211E) i zapewnia wydajność pracy nawet w najcięższych warunkach.

Wysoka wydajność i niskie zużycie prądu

Komputer obsługuje maksymalnie 32GB jednokanałowej pamięci RAM typu DDR5 4800MHz SODIMM o wysokiej przepustowości. BOXER-6617-ADN wyposażono w gniazdo M.2 z kluczem typu M, które umożliwia korzystanie z nośników danych PCie (x2) o rozmiarze 2280. Istnieje również opcja zwiększenia pamięci komputera poprzez dołączenie dysku SATA w formacie 2.5″. Tym sposobem producent zapewnił lepszą analizę danych i zoptymalizował użyteczność tego urządzenia dla aplikacji Artificial intelligence (AI) przy jednoczesnym zachowaniu niższego zużycia energii. W rezultacie BOXER-6617-ADN nie tylko dostarcza rozwiązania o wysokiej wydajności, ale także redukuje koszty operacyjne.

Komunikacja bezprzewodowa

Gniazda M.2 E-Key i M.2 B-Key obsługują łączność 5G, Wi-Fi i LTE, ułatwiając płynną wymianę danych w chmurze. Komputer idealnie sprawdzi się w automatyce, umożliwiając bezprzewodową komunikację z maszynami przemysłowymi.

Opcje rozbudowy

BOXER-6617-ADN wyposażono w pełną gamę interfejsów w celu szybkiej komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi. Może łączyć się z wieloma urządzeniami dzięki dwóm portom Gigabit Ethernet LAN oraz sześciu portom USB (2x USB 3.2 Gen.2, 4x USB 2.0). Komputer zawiera również sześć gniazd portów szeregowych (RS 232/422/485), podwójne HDMI, a także 8-bitowe złącza GPIO. Takie wyposażenie sprawia, że urządzenie znajdzie zastosowanie w branży AMR (autonomiczne roboty mobilne) oraz sprawdzi się jako kontroler maszyn przemysłowych.

BOXER-6617-ADN w kompaktowej i solidnej obudowie

BOXER-6617-ADN marki AAEON jest stworzony do pracy w trudnych warunkach przemysłowych. Gwarantuje niezawodne działanie w temperaturach od -20°C do 70°C. Komputer posiada również szeroki zakres wejściowy 9V ~ 36V DC. Został zaprojektowany tak, aby wytrzymać wysoki poziom wibracji i wstrząsów. Przy wymiarach wynoszących zaledwie 214 x 115,5 x 65,8 mm, BOXER-6617-ADN zmieści się w trudno dostępnych lub niewymagających dużo przestrzeni miejscach. Jego bezwentylatorowa konstrukcja nie tylko sprawia, że jest odporny na kurz, ale również na warunki środowiskowe.

Zastosowanie

CSI S.A. prezentuje BOXER-6617-ADN jako wydajne, wytrzymałe i bezwentylatorowe rozwiązanie przemysłowe, charakteryzujące się solidną obudową i szybkimi interfejsami. Urządzenie gwarantuje niezawodność w różnych sektorach przemysłu, takich jak AMR, Smart City i Smart Factory, doskonale sprawdzając się w projektach związanych z automatyzacją, maszynami CNC oraz technologią mapowania tras automatycznych wózków AGV.

Inne wpisy

Oferta zasilaczy przemysłowych firmy FSP

W niniejszym artykule szczegółowo omówimy dwa nowe modele zasilaczy przemysłowych tj.: YH5151 oraz YH5301, podchodzących z oferty firmy FSP. Urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o najwyższych standardach jakości i niezawodności, niezbędnych w wielu nowoczesnych zastosowaniach przemysłowych. <a...

Czytaj więcej

Systemy klawiaturowe i podkładki pod mysz marki TEKNOKOL

Wieloletnia i owocna współpraca CSI S.A. ze światowym producentem ramion nośnych, jakim jest firma TEKNOKOL, pozwala na stwierdzenie, że warto wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie kolejne rozwiązania: systemy klawiaturowe oraz podkładki pod mysz. Systemy klawiaturowe ECO W ofercie wyróżnić można systemy…

Czytaj więcej

Innowacyjna karta PCIe dla połączeń sieciowych w automatyce przemysłowej

Globalna produkcja dynamicznie przekształca się w kierunku coraz bardziej zaawansowanej automatyzacji. Wraz z tymi szybkimi zmianami pojawiają się nowe wyzwania, związane z sieciami przemysłowymi. Zaawansowane urządzenia wymagają kompleksowej łączności Ethernet, podczas gdy obudowy mieszczące systemy zmniejszają się, by maksymalnie…

Czytaj więcej