Bezwentylatorowy, ultra-kompaktowy komputer zapewniający wyświetlanie dwóch niezależnych obrazów

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

W naszej ofercie znajduje się jeden z najnowszych komputerów kompaktowych firmy Advantech, ARK-1122H. Komputer ten wyróżnia ultra-kompaktowa budowa. ARK-1122H o wymiarach 134 x 94 x 43 mm mieści się w dłoni, tak więc, dzięki zastosowaniu tego produktu, użytkownik jest w stanie maksymalnie ograniczyć zajmowaną przez komputer powierzchnię.

Kompakt jest wyposażony w bezwentylatorowy procesor Intel Atom N2600, 1.6GHz i posiada możliwość wyświetlania dwóch niezależnych obrazówpoprzez złącza VGA i HDMI w rozdzielczości 1920 x 1200. Komputer oferuje 4 porty USB 2.0, 1 port RS-232 i 1 Gb Ethernet, a jego funkcjonalność można rozszerzyć dzięki karcie Mini PCIe typu half size. ARK-1122H obsługuje również dysk mSATA i/lub 2.5″ dysk twardy z interfejsem SATA. Producent zapewnia wsparcie dla systemów Windows 7 Pro i WES7.

Komputer może pracować w temperaturze od -20 do +60 st. C i jest odporny na uderzenia i wibracje. Produkt jest przystosowany do montażu VESA i na szynie DIN.

ARK-1122H, jako koputer przeznaczony do pracy w środowisku przemysłowym, zapewnia wysoką funkcjonalność między innymi w aplikacjach typu digital signage oraz KIOSK.

Inne wpisy

ICS-6280 – 4-portowe urządzenie sieciowe na szynę DIN z opcją bypass

ICS-6280 to 4-portowe urządzenie sieciowe klasy przemysłowej do montażu na szynę DIN, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności pracy w trudnych warunkach. Produkt od AAEON posiada procesor Intel® Atom™ x6425E i oferuje większą wydajność w porównaniu…

Czytaj więcej

Dyski SV240 TCG firmy Apacer z certyfikatem FIPS 140-2

Stacje bazowe 5G podejmują kluczowe zadania lokalnej transmisji i konwersji danych, stanowiąc niezawodną rolę w infrastrukturze przetwarzania brzegowego. Sieć 5G zapewnia bezprzewodową łączność szerokopasmową oraz szybszą i niezawodną komunikację elektroniczną pomiędzy urządzeniami (Machine to Machine) w rozbudowie IIoT….

Czytaj więcej

Tablet RTC-710AP – Niewiarygodnie trwała i wytrzymała konstrukcja

AAEON wprowadza na rynek RTC-710AP – wytrzymały tablet przemysłowy cechujący się lepszą wydajnością w stosunku do swoich poprzedników. Model z serii RTC wyposażony jest w procesor Intel® Celeron™ N3350 (opcjonalnie N4200). Jest jak dotąd najbardziej wszechstronnym i wielofunkcyjnym tabletem…

Czytaj więcej