Bezwentylatorowy kompakt z dwoma dyskami 2.5″ jako doskonała jednostka multimedialna

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Przedstawiamy nowy przemysłowy komputer kompaktowy firmy Aaeon – AEC-6625 z bezwentylatorowym dwurdzeniowym procesorem Intel P4500 1.86GHzzintegrowanym z chipsetem Intel QM57. Ten małych wymiarów, cichy i wysoce wydajny komputer charakteryzuje się możliwością zamontowania wewnątrz obudowy dwóch wyjmowanych kieszeni na dwa 2.5” dyski twarde SATA, co jest istotne przy zapewnieniu bezpieczeństwa danych i tworzeniu macierzy raidowych.

Jedną z głównych zalet tego komputera jest mnogość wejść wideo. Do dyspozycji użytkownik ma złącza DVI-IVGA i Display Port. Komputer obsługuje do 4GB pamięci DDR3 SODIMM i posiada slot na karty Compact Flash. W celu zapewnienia komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi producent zamontował w tym kompakcie dwa porty Gigabit Ethernet, sześć portów USB 2.0 oraz cztery porty COM. Możliwości funkcjonalne komputera mogą zostać rozbudowane przez zastosowanie jednej karty PCI-104. Jednostka jest przystosowana do pracy w temperaturach z zakresu od -20oC do 60oC i jest zasilana prądem 9~30 VDC. AEC-6625 posiada wsparcie dla systemów Windows® XP Embedded, Windows® XP i Windows® 7.

Komputer doskonale sprawdza się w różnego rodzaju rozwiązaniach wideo. Do głównych obszarów jego zastosowania można zaliczyć systemy Digital Signage, wielkoformatowe wyświetlanie obrazów oraz telebimy. Dzięki zastosowaniu wydajnego i szybkiego procesora przy bardzo małym poborze mocy stosuje się go również w automatyce budynków, kioskach multimedialnych oraz w aplikacjach mobilnych.

Inne wpisy

ICS-6280 – 4-portowe urządzenie sieciowe na szynę DIN z opcją bypass

ICS-6280 to 4-portowe urządzenie sieciowe klasy przemysłowej do montażu na szynę DIN, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności pracy w trudnych warunkach. Produkt od AAEON posiada procesor Intel® Atom™ x6425E i oferuje większą wydajność w porównaniu…

Czytaj więcej

Dyski SV240 TCG firmy Apacer z certyfikatem FIPS 140-2

Stacje bazowe 5G podejmują kluczowe zadania lokalnej transmisji i konwersji danych, stanowiąc niezawodną rolę w infrastrukturze przetwarzania brzegowego. Sieć 5G zapewnia bezprzewodową łączność szerokopasmową oraz szybszą i niezawodną komunikację elektroniczną pomiędzy urządzeniami (Machine to Machine) w rozbudowie IIoT….

Czytaj więcej

Tablet RTC-710AP – Niewiarygodnie trwała i wytrzymała konstrukcja

AAEON wprowadza na rynek RTC-710AP – wytrzymały tablet przemysłowy cechujący się lepszą wydajnością w stosunku do swoich poprzedników. Model z serii RTC wyposażony jest w procesor Intel® Celeron™ N3350 (opcjonalnie N4200). Jest jak dotąd najbardziej wszechstronnym i wielofunkcyjnym tabletem…

Czytaj więcej