Bezwentylatorowy Boxer-6711-ADN do obsługi aplikacji Edge Computing

Bezwentylatorowy Boxer-6711-ADN

Bezwentylatorowy Boxer-6711-ADN firmy AAEON to zaawansowany komputer przemysłowy typu BoxPC do instalacji na szynie DIN. W celu zapewnienia optymalnej wydajności i trwałości, wyposażony został w szybkie i łatwo dostępne interfejsy. BOXER-6711-ADN stanowi najlepsze rozwiązanie do sterowania automatyzacją, jest również wyjątkowo wytrzymały. Oferuje szeroki zakres temperatur i mocy wejściowej, a także zaawansowane funkcje ochrony zasilania. Komputer gwarantuje zatem ciągłą pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.

Komputer wyposażony jest w procesory Intel® Atom x7-E3950 lub procesory z serii N 50/N200, z najnowszej generacji procesorów embedded Alder Lake-N firmy Intel. Obsługa do 32GB pamięci RAM typu DDR5 zapewnia płynne działanie nawet w przypadku zaawansowanych aplikacji. Zintegrowane interfejsy, w tym 2 porty USB 2.0, 2 porty USB 3.2, 2 porty 2.5 Gigabit Ethernet (z kontrolerami Intel I226), oraz 3 porty szeregowe typu RS-232/422/485 umożliwiają łączność z szeroką gamą urządzeń peryferyjnych. Wsparcie dla bezprzewodowych technologii komunikacyjnych, jak Wi-Fi czy Bluetooth oraz slot na kartę SIM zwiększają mobilność i ułatwiają wdrożenia. Dwa porty HDMI, dwa gniazda M.2 (M-Key, B-Key), 2,5-calowy dysk SSD i pełnowymiarowa karta mPCIe pozwalają na rozbudowę funkcjonalności i dostosowanie do różnorodnych aplikacji. Zintegrowana funkcja bezpieczeństwa TPM 2.0 chroni system przed awariami i cyberatakami.

Bezwentylatorowy Boxer-6711-ADN. Zastosowanie

Możliwość pracy w trudnych warunkach czyni prezentowany boxPC idealnym rozwiązaniem dla fabryk i zakładów przemysłowych. Wspomaga sterowanie liniami produkcyjnymi, monitorowanie stanu maszyn oraz integrację z systemami SCADA. Konstrukcja bez wentylatora zapewnia ochronę przed kurzem. Zakres temperatur pracy od -20°C do 60°C pozwala na działanie w ekstremalnych warunkach. Co więcej, szeroki zakres napięcia wejściowego 9~36V i montaż na szynie DIN wspomagają możliwości instalacyjne. Szczególnie polecany dla aplikacji z zakresu Smart City.

Bezwentylatorowy Boxer-6711-ADN ze względu na wysoką wydajność obliczeniową i szybkie interfejsy, umożliwiające przetwarzanie dużej ilości danych w czasie rzeczywistym, znajdzie praktyczne zastosowanie w wielu aplikacjach z zakresu Edge Computing.

Inne wpisy

Przesuń granice swojej pracy z serią produktów SanDisk Professional

SanDisk Professional to linia produktów stworzona z myślą o profesjonalistach, którzy potrzebują niezawodnych i wydajnych rozwiązań do przechowywania danych. Niezależnie od tego, czy jesteś fotografem, filmowcem, czy inżynierem danych, produkty SanDisk Professional oferują technologie, które sprostają Twoim wymaganiom. Wysoka Wydajność…

Czytaj więcej

conga-SA8 – nowy moduł SMARC 2.1 o wysokiej wydajności i niskim zużyciu energii

Należący do rodziny komputerów modułowych (COM) conga-SA8 bazuje na nowoczesnej platformie, integrującej procesory z serii Intel Atom x7000RE (“Amston Lake”). Wysoka wydajność przy jednoczesnym minimalizowaniu zużycia mocy stanowi idealne rozwiązanie dla mobilnych aplikacji przemysłowych oraz urządzeń pracujących na bateriach….

Czytaj więcej

Rewolucja wytrzymałości i prędkości danych – seria NANODURA Dual B600Sc od ATP

Seria NANODURA Dual B600Sc to zaawansowane nośniki USB, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu dodatkowej przestrzeni dyskowej i szybkich transferach danych w  kompaktowej formie. Są zgodne ze specyfikacjami SuperSpeed USB3.2 Gen1x1. Pozwala to na przesyłanie danych z prędkością do…

Czytaj więcej