ARK-6322 – Przemysłowy komputer kompaktowy z procesorem Intel Celeron Quad Core J1900 chłodzony pasywnie

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Komputer kompaktowy ARK-6322, to jednostka posiadająca wydajną grafikę, dużą liczbę portów komunikacyjnych oraz chłodzenie pasywne. Kompakt wyposażono w czterordzeniowy procesor Intel Celeron J1900, pracujący z maksymalną częstotliwością 2.4 GHz, chłodzony bezwentylatorowo. Wydajny kontroler grafiki Intel Gen 7 Graphics Engines pozwala na wyświetlanie dwóch niezależnych obrazów poprzez porty VGA i DisplayPort do maksymalnej rozdzielczości 2560×1600.

ARK-6322 to niewielka jednostka (200x64x200 mm), która mimo to wyposażona jest w wiele wejść/wyjść komunikacyjnych: pięć portów RS-232, jeden port konfigurowalny jako RS-232/422/485, dwa porty GbE LAN oraz osiem portów USB (w tym jeden USB 3.0). Istnieje także możliwość rozszerzenia funkcjonalności komputera dzięki dodatkowym slotom na karty Mini PCIe full-size i Mini PCIe half-size.

Komputer posiada dwa gniazda pamięci SO-DIMM i obsługuje do 8 GB pamięci RAM DDR3L 1333MHz. Możliwe jest zamontowanie dysku twardego SATA HDD 2.5” lub 3.5” o maksymalnej wysokości 26,1mm. Dane można zapisać również na dysku mSATA.

Aluminiowa obudowa pełni rolę radiatora, który zapewnia właściwe odprowadzanie ciepła. Komputer firmy Advantech może pracować w temperaturach od 0 do 45°C. Jest odporny na wstrząsy (do11ms) i wibracje (do 500Hz). Komputer kompaktowy  przeznaczono do użytku w środowisku o wysokim stężeniu pyłu. Dodatkowo jednostka posiada gniazdo zasilania, które chroni przed przypadkowym odłączeniem się wtyczki. Możliwe jest także zamówienie dodatkowych elementów do montażu naściennego lub VESA.

Do komputera dołączono oprogramowanie SUSIACCESS oraz Embedded Software APIs, które dają możliwość zdalnego zarządzania sprzętem oraz tworzenia kopii zapasowych. Ponadto komputer posiada funkcję Watchdog timer. Producent zapewnia wsparcie dla systemów: Windows 8, Windows 7, WES8, WES7 oraz Linux.

ARK-6322 marki Advantech jest przeznaczony do pracy w środowisku przemysłowym. Zapewnia wysoką funkcjonalność między innymi w aplikacjach typu digital signage oraz w aplikacjach HMI. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami i przesyłania zapytań na adres e-mail:

Inne wpisy

Oferta zasilaczy przemysłowych firmy FSP

W niniejszym artykule szczegółowo omówimy dwa nowe modele zasilaczy przemysłowych tj.: YH5151 oraz YH5301, podchodzących z oferty firmy FSP. Urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o najwyższych standardach jakości i niezawodności, niezbędnych w wielu nowoczesnych zastosowaniach przemysłowych. <a...

Czytaj więcej

Systemy klawiaturowe i podkładki pod mysz marki TEKNOKOL

Wieloletnia i owocna współpraca CSI S.A. ze światowym producentem ramion nośnych, jakim jest firma TEKNOKOL, pozwala na stwierdzenie, że warto wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie kolejne rozwiązania: systemy klawiaturowe oraz podkładki pod mysz. Systemy klawiaturowe ECO W ofercie wyróżnić można systemy…

Czytaj więcej

Innowacyjna karta PCIe dla połączeń sieciowych w automatyce przemysłowej

Globalna produkcja dynamicznie przekształca się w kierunku coraz bardziej zaawansowanej automatyzacji. Wraz z tymi szybkimi zmianami pojawiają się nowe wyzwania, związane z sieciami przemysłowymi. Zaawansowane urządzenia wymagają kompleksowej łączności Ethernet, podczas gdy obudowy mieszczące systemy zmniejszają się, by maksymalnie…

Czytaj więcej