Wysokowydajne pamięci DRAM z ECC firmy ATP
Firma ATP, czołowy producent wysokowydajnych DRAM oraz pamięci flash wprowadził na rynek pamięć DDR3L-1866 dostępną są w pojemnościach 4GB i 8GB. Dedykowane są dla aplikacji o niskim napięciu (1.35V), pamięci DDR3 pracują na 1866MHz (zamiast 1600 MHz). W rezultacie DDR3L-1866 mogą zwiększyć wydajność systemu, gdy są stosowane w połączeniu z procesorami Intel Apollo Lake.
Rozwiązanie w standardzie ECC SODIMM jest dostępne zarówno wersji dostosowanej dla komercyjnych aplikacji, z zakresem temperatur pracy od 0°C do 85°C, jak i przemysłowych, z zakresem temperatur pracy od -40°C do 85°C. Produkt jest w stanie zapewnić w ten sposób użytkownikom elastyczność, jeśli bierzemy pod uwagę dopasowanie do konkretnej aplikacji.
Produkty z rozszerzonym zakresem temperatur używane są w trudnych warunkach środowiska w aplikacjach embedded, Internet of Things oraz w automatyce urządzeń, systemów telekomunikacyjnych, technologii medycznej oraz otwartych systemach gromadzenia danych.
Procesor Intel Apollo Lake, na którym bazują aplikacje IoT oraz systemy embedded, zaprojektowano do pracy z pamięcią DDR3L pracującą na częstotliwości 1866MHz oraz do korzystania z ECC, a także SODIMM bez funkcji ECC na pełnych obrotach, aby osiągnąć najlepszą wydajność systemu. Do tej pory jednak, rynek dostarczał jedynie DDR3L ECC SODIMM, zdolne do pracy przy częstotliwości 1600MHz.
Moduł DDR3L-1866MHz, w technologii ECC SODIMM, został w pełni przetestowany oraz jest zaprojektowany tak, aby pracował bez żadnej degradacji systemu lub skutków ubocznych.
Szczegółowe informacje na temat produktu zamieszczono w tabeli poniżej:
| Numer seryjny | Prędkość | Napięcie | Temperatura | Rank | Wysokość PCB | Gold Finger | Pojemność |
| XW1818E4GMPP-IT | 1866 MHz | 1.35V | 0°C to 85°C (Komercyjne zastosowanie) | 1 | STD 30mm | 30u | 4GB |
| XW1828E8GMPP-IT | 1866 MHz | 1.35V | 0°C to 85°C (Komercyjne zastosowanie) | 2 | STD 30mm | 30u | 8GB |
| XW1818E4GMPWP-IT | 1866 MHz | 1.35V | -40°C to 95°C (Przemysłowe zastosowanie) | 1 | STD 30mm | 30u | 4GB |
| XW1828E8GMPWP-IT | 1866 MHz | 1.35V | -40°C to 95°C (Przemysłowe zastosowanie) | 2 | STD 30mm | 30u | 8GB |
Inne wpisy
Edge AI na Nowym Poziomie – Aetina MX5000B-XA z Architekturą NVIDIA Blackwell
Moduły GPU coraz częściej definiują nową generację aplikacji sztucznej inteligencji i systemów edge computing. Stanowią kluczową część infrastruktury obliczeniowej w robotyce, autonomicznych pojazdach, wizyjnych systemach przemysłowych czy rozwiązaniach embedded o wysokiej intensywności obliczeniowej. Wymagania dotyczące wydajności AI w czasie… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.
Obudowy przemysłowe nVent Schroff w ofercie CSI S.A.
Obudowy przemysłowe chroniące wrażliwą elektronikę i spełniające wymagania różnorodnych warunków środowiskowych to produkty o wysokim stopniu zapotrzebowania w dzisiejszym świecie. Mając na uwadze specyficzne potrzeby przedsiębiorstw, przedstawiliśmy tabelę, umożliwiającą sprawne i szybkie porównanie głównych cech oraz grup rozwiązań, produkowanych… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.
Przepusty kablowe MOREK dostępne w CSI S.A.
Przepusty kablowe firmy MOREK, obejmujące niezwykle szeroką gamę produktów, przeznaczono do prowadzenia przewodów w sposób bezpieczny, higieniczny i zgodny z wymaganiami stopni ochrony od IP54 do IP67. Prezentowane serie zaprojektowano z myślą o powszechnych zastosowaniach w automatyce, energetyce, telekomunikacji,… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.