SSD SATA Apacer – 2.5” dyski o pojemności do 1TB

SSD SATA Apacer

Dynamiczny rozwój technologii związanych z przetwarzaniem i analizą wielkich zbiorów danych spowodował wzrost popularności dysków SSD SATA Apacer o dużej pojemności całkowicie opartych na pamięciach Flash NAND MLC.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na SSD SATA Apacer wprowadziła do oferty dyski SFD 25H-M o pojemnościach 512GB oraz 1TB. Te 2.5” dyski są zgodne z interfejsem SATA III – 6Gb/s i pozwalają na sekwencyjny odczyt do 510 MB/s oraz sekwencyjny zapis do 420 MB/s. Dyski są przystosowane do pracy w wymagających środowiskach przemysłowych, w temperaturach od 0 do 70 st. C. Dla pojemności 512GB mogą pracować również w rozszerzonym zakresie temperatur od -40 do +85 st. C. W celu ochrony danych i zwiększenia trwałości dysków, SFD 25H-M są wyposażone w technologię S.M.A.R.T. (Self Monitoring, Analysis and Reporting Technology) oraz zaawansowany inteligentny Global Wear Leveling.

Najważniejsze parametry:

  • Interfejs 3.0 Gbps
  • Wysokie transfery danych: IOPS: nawet 36,000 dla plików 4kB
  • Zapis sekwencyjny do 420 MB/s
  • Odczyt sekwencyjny do 510 MB/s
  • Temperatury pracy 0/+70C oraz -40/85 (dla 512GB)
  • Global Wear Levelling (statyczny i dynamiczny)
  • Obsługa S.M.A.R.T.
  • Pobór mocy: 0.6W, w szczycie do 1.41W
  • Obsługa PIO 0-4MWDMA 0-2UDMA 0-6
  • Aktualnie dostępne pojemności: 512GB ~ 1TB

Inne wpisy

Komputer BOXER-8621AI z modułem NVIDIA® Jetson Orin Nano™

CSI S.A. prezentuje nowy komputer BOXER-8621AI wyposażony w moduł AI NVIDIA® Jetson Orin Nano™ od AAEON. Oparto go na 6-rdzeniowym procesorze Cortex®-A78AE. To kompaktowe urządzenie z zakresu dedykowanych rozwiązań AI gwarantuje doskonałą wydajność obliczeniową, dochodzącą nawet do…

Czytaj więcej

Płyta główna MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji dla IoT Edge

CSI S.A. przedstawia MIX-ALPSD1 z procesorami Intel® Core™ 12. generacji (dawniej Alder Lake PS). Jest to nowa przemysłowa płyta główna w formacie Mini-ITX marki AAEON. Dzięki technologii Intel® Hyper-Threading zintegrowanej ze sprzętem, MIX-ALPSD1 stanowi zrównoważone rozwiązanie dla projektów wymagających…

Czytaj więcej

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne TEKNOKOL

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu prezentującego ramiona nośne marki TEKNOKOL. Systemy ramion nośnych stały się nieodzownym produktem wciąż rozwijającego się przemysłu. Ułatwiają i przyśpieszają pracę operatorom w zakładach produkcyjnych. System ramion nośnych wpływa również na poprawę bezpieczeństwa pracy operatora….

Czytaj więcej