SSD SATA Apacer – 2.5” dyski o pojemności do 1TB

SSD SATA Apacer

Dynamiczny rozwój technologii związanych z przetwarzaniem i analizą wielkich zbiorów danych spowodował wzrost popularności dysków SSD SATA Apacer o dużej pojemności całkowicie opartych na pamięciach Flash NAND MLC.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na SSD SATA Apacer wprowadziła do oferty dyski SFD 25H-M o pojemnościach 512GB oraz 1TB. Te 2.5” dyski są zgodne z interfejsem SATA III – 6Gb/s i pozwalają na sekwencyjny odczyt do 510 MB/s oraz sekwencyjny zapis do 420 MB/s. Dyski są przystosowane do pracy w wymagających środowiskach przemysłowych, w temperaturach od 0 do 70 st. C. Dla pojemności 512GB mogą pracować również w rozszerzonym zakresie temperatur od -40 do +85 st. C. W celu ochrony danych i zwiększenia trwałości dysków, SFD 25H-M są wyposażone w technologię S.M.A.R.T. (Self Monitoring, Analysis and Reporting Technology) oraz zaawansowany inteligentny Global Wear Leveling.

Najważniejsze parametry SSD SATA Apacer

  • Interfejs 3.0 Gbps
  • Wysokie transfery danych: IOPS: nawet 36,000 dla plików 4kB
  • Zapis sekwencyjny do 420 MB/s
  • Odczyt sekwencyjny do 510 MB/s
  • Temperatury pracy 0/+70C oraz -40/85 (dla 512GB)
  • Global Wear Levelling (statyczny i dynamiczny)
  • Obsługa S.M.A.R.T.
  • Pobór mocy: 0.6W, w szczycie do 1.41W
  • Obsługa PIO 0-4MWDMA 0-2UDMA 0-6
  • Aktualnie dostępne pojemności: 512GB ~ 1TB
CSI

Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Inne wpisy

Nowy wymiennik ciepła LHX 4U nVent Schroff – maksymalna moc chłodzenia w małej przestrzeni

Firma CSI S.A. wprowadza do oferty nowy wymiennik ciepła powietrze/ciecz LHX o wysokości 4U producenta nVent Schroff. Kompaktowe, wydajne i niezawodne rozwiązanie zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających środowiskach. Obecnie trwa proces wdrażania wszelkich informacji na temat nowości… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Czytaj więcej

Aetina MXM3500A-SA – nowa generacja mocy obliczeniowej GPU dla systemów embedded AI

Rozwój systemów edge AI w ostatnich latach przyspieszył w tempie, które jeszcze dekadę temu było trudne do przewidzenia. Coraz więcej aplikacji – od analizy obrazu w czasie rzeczywistym, przez autonomiczne systemy transportowe, aż po zaawansowaną diagnostykę medyczną – wymaga… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Czytaj więcej

Komputery przemysłowe w erze AI – jak Intel Core Ultra zmienia możliwości systemów edge. Przykład platformy Advantech MIC-780

Rozwój systemów przemysłowych w ostatnich latach wyraźnie pokazuje, że coraz większa część przetwarzania danych przenosi się z centrów danych bezpośrednio na poziom urządzeń brzegowych, czyli tzw. edge computing. W systemach produkcyjnych, systemach wizyjnych czy rozwiązaniach predykcyjnego utrzymania ruchu kluczowe… Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu”.

Czytaj więcej