Nasze realizacje

CSI S.A. praktycznie od początku swojej działalności w 1992 r. współpracuje z największymi firmami z branży przemysłowej, dostarczając im zaawansowane systemy komputerowe we wszystkich wiodących standardach i wykonaniach.

Do głównych obszarów działalności firmy można zaliczyć komputery przemysłowe firm m.in. Advantech, Aaeon, Protech Systems, komunikację przemysłową firmy Antaira, komputery modułowe do wymagających aplikacji Abaco, specjalizowane obudowy mechaniczne nVent z markami Schroff i Hoffman oraz dyski elektroniczne i karty pamieci ATP Electronics, APRO, czy Apacer.

W zakładce tej przedstawiamy niektóre z naszych realizacji oraz referencje od naszych klientów. Zamieszczamy tutaj również opisy produktów dedykowanych do wielu aplikacji przemysłowych, jakie z sukcesem wdrożyliśmy w projektach realizowanych wspólnie z naszymi wieloletnimi klientami.

Ostatnie realizacje

Strona

Referencje udzielone od spółki Tramwaje Warszawskie sp. z o.o.

W 2018 r. i na początku 2019 r. dostarczaliśmy w partiach do firmy Tramwaje Warszawskie sp. z o.o. wyspecjalizowane dyski SSD serii SII PRO oraz karty pamięci Compact Flash w wersji Industrial Grade. Wszystkie te przemysłowe nośniki pamięci zostały wyprodukowane przez firmę ATP. Tramwaje Warszawskie, ze względu na terminową realizację zamówienia oraz dostarczenie przez CSI S.A. pełnowartościowych produktów zgodnych z wymogami projektu, udzieliły nam referencji, którymi chcemy się z Państwem podzielić. Jednocześnie zwracamy uwagę na główne cechy przemysłowych nośników pamięci…

Dowiedz się więcej

Strona