Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju.

Komputery przemysłowe
Najlepsze rozwiązania marek Advantech i Aaeon! Proponowane przez nas komputery przemysłowe (IPC) to sprzęt sprawdzający się w trudnych warunkach panujących w zakładach przemysłowych czy transporcie. W ofercie dostępne są także monitory i matryce LCD, panele operatorskie, tablety jak i dedykowane oprogramowanie.
Obudowy przemysłowe
Rozwiązania dedykowane elektronice od firm Schroff i Hoffman, i pozostałych marek należących do grupy nVent. Oferujemy obudowy przemysłowe takie jak szafy rackowe, serwerowe i teleinformatyczne, szczelne szafki i skrzynki naścienne odporne na korozję. Dla producentów urządzeń elektronicznych oferujemy estetyczne wolnostojące obudowy nabiurkowe i oscylatorowe.
Industrial Flash
Zaawansowana technologia zapewniająca stabilność w przetwarzaniu, zapisie i przechowywaniu danych dla systemów alarmowych, przeciwpożarowych, wojska, urządzeń zbierających dane, mierników do automatyki, kas fiskalnych. W naszej ofercie posiadamy przemysłowe karty pamięci Flash oraz dyski SSD cenionych w branży marek takich jak Apacer, ATP Electronics, APRO oraz Cactus Technologies i SanDisk.
Komputery Rugged
Sprzęt klasy rugged o szerokim zakresie temperatur pracy oraz wysokiej odporności na wibracje. Proponowane przez nas komputery dla wojska to urządzenia produkowane przez liderów w branży takich jak Abaco Systems, Acromag oraz Tews. Dzięki swoim właściwościom sprawdzają się także w przemyśle oraz branży morskiej.