• Producent

SUPER PROMOCJA - listopad

Liczba produktów: 17
Kod produktu Opis produktu Karta katalogowa Zdjęcie
LNX-500A (168 zł netto) 5 portowy niezarządzalny switch 10/100TX do zastosowań przemysłowych | LNX-500A
LNX-500AG (299 zł netto) 5-portowy switch 10/100/1000T do zastosowań przemysłowych, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNX-500AG
LNX-500AG-T (324 zł netto) 5-portowy switch 10/100/1000T do zastosowań przemysłowych, temp. pracy od -40 do 80°C | LNX-500AG-T
LNX-500A-T (189 zł netto) 5-portowy switch 10/100TX do zastosowań przemysłowych, temperatura pracy od -40 do 80°C | LNX-500A-T
LNP-0702C-SFP (751 zł netto) 7 portowy przemysłowy switch 4×10/100Tx (30W/port), 1×10/100Tx, LNP-0702C-SFP
LNP-0702C-SFP-T (778 zł netto) 7 portowy przemysłowy switch 4×10/100Tx (30W/port), 1×10/100Tx, LNP-0702C-SFP-T
LNX-800A (211 zł netto) 8 portowy niezarządzalny switch 10/100TX do zastosowań przemysłowych | LNX-800A
LNX-800AG (421 zł netto) 8-portowy switch 10/100/1000T do zastosowań przemysłowych, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNX-800AG
LNX-800AG-T (455 zł netto) 8-portowy switch 10/100/1000T do zastosowań przemysłowych, temp. pracy od -40°C do 80°C | LNX-800AG-T
LNX-800A-T (244 zł netto) 8-portowy switch 10/100TX do zastosowań przemysłowych, temperatura pracy od -40 do 80°C | LNX-800A-T
SFP-M-T (44 zł netto) Moduł SFP, 1 Gigabit, Multi Mode 550M / LC / 850nm, -40ºC~85ºC | SFP-M-T
SFP-S10-T (44 zł netto) Moduł SFP, 1 Gigabit, Single Mode 10KM / LC / 1310nm, -40ºC~85ºC | SFP-S10-T
ARS-7131-AC (822 zł netto) Przemysłowy punkt dostępowy WiFi 802.11a/b/g/n/ac WiFi z funkcjami routera, ARS-7131-AC
ARS-7131-AC-T (889 zł netto) Przemysłowy punkt dostępowy WiFi 802.11a/b/g/n/ac WiFi z funkcjami routera, ARS-7131-AC-T
INJ-0200G-60-24-T (440 zł netto) Przemysłowy, gigabitowy zasilacz (injector) linii PoE w standardzie IEEE 802.3bt typu 3, INJ-0200G-60-24-T
AMS-2111-T (733 zł netto) Punkt dostępowy WiFi, DC-in 9~48V, -40°C~75°C
AMS-2111 (667 zł netto) Punkt dostępowy WiFi, DC-in 9~48V, 0°C~60°C