Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / WDM-B, SFP-100WB20-T-H

Product code: SFP-100WB20-T-H

Product features:

  • Temperatura pracy od -40ºC do 85ºC
  • 1310nm FP LD, Złącze LC
  • Data Rate: 125~155Mbps, NRZ
  • Zasilanie +3,3V
  • RoHS Compliant, Lead-free
  • AC/AC Differential Electrical Interface
  • Zgodny z Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable (SFP)
  • Zgodny z IEEE-802.3ah 100BASE-BX10-U
  • Zgodny z FDDI PMD4
Data sheet

SFP-100WB20-T-H jest wysokowydajnym i ekonomicznym modułem do szeregowej optycznej transmisji danych w trybie pojedynczym 125 Mb/s. Pracuje na zasilaniu +3,3V. Moduł jest przeznaczony dla światłowodu jednomodowego, pracuje przy nominalnej długości fali Tx: 1550nm / Rx: 1310nm i jest zgodny z Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable (SFP).