Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / 1310nm, SFP-100S20-J

Product code: SFP-100S20-J

Product features:

  • 1310nm FP LD
  • Szybkość transmisji danych: 155Mbps, NRZ
  • Pojedyncze zasilanie +3.3V
  • Zgodne z RoHS i bezołowiowe
  • interfejs elektryczny AC/AC
  • Zgodność z MSA, Small Form Factor Pluggable (SFP)
  • Dupleksowe złącze LC
  • Zgodność z normą 100Base-FX IEEE802.3u
  • Zgodność z normą FDDI PMD
  • Zgodność z normą ATM
Data sheet

SFP-100S20 jest wysokowydajnym i ekonomicznym modułem do szeregowej optycznej transmisji danych w trybie pojedynczym 155 Mb/s. Pracuje z zasilaniem +3,3V.
Moduł jest przeznaczony dla światłowodu jednomodowego, pracuje przy nominalnej długości fali 1310nm i jest zgodny z Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable (SFP).