12-portowy zarządzalny switch Gigabit Ethernet PoE, LMP-1202G-SFP

Product code: LMP-1202G-SFP

Product features:

  • 8 x 10/100/1000Tx (30W/Port)
  • 2 x 10/100/100Tx
  • 2 x 100/1000Fx
  • Obsługa redundancji sieciowej: STP/RSTP/MSTP, oraz G.8032
  • Konfiguracja: Konsola WWW, Telnet, polecenia CLI
  • Obsługa IGMP v1/v2, do 256 grup
  • Obsługa QoS (IEEE802.1p) i CoS/ToS
  • Obsługa IEEE802.1Q VLAN, SNMP v1/v2c
  • Ustawienie ostrzeżenia systemowego
  • Redundantne wejście zasilania: 48~55VDC
  • Ochrona IP30
  • Montaż: szyna DIN-Rail lub do montaż na ścianie (opcjonalnie)
  • Zakres temperatur pracy: od -10°C do +70°C
Data sheet

Seria LMP-1202G-SFP firmy Antaira Technologies to 12-portowy przemysłowy switch Ethernetowy z zarządzaniem PoE+, wyposażony w 8 portów Ethernet 10/100/1000Tx, które obsługują IEEE802.3at/af dla maksymalnie 30W/port, 2 SFP
porty światłowodowe 10/100/1000Tx i 2 porty 100/1000Fx obsługujące moduły Single lub Multi-Mode. Seria LMP-1202G-SFP to w pełni zarządzalny przełącznik Layer 2 Ethernet, który jest wyposażony w przyjazną dla użytkownika konsolę zarządzania. Zaawansowane funkcje filtrowania sieci i zabezpieczeń, takie jak IGMP, VLAN, QoS, SNMP, blokada portów, RMON, Modbus TCP i 802.1X/ HTTPS/ SSH/ SSL usprawniają zarządzanie siecią w przypadku zdalnych systemów SCADA lub sieci sterowania.
Seria LMP-1202G-SFP ma stopień ochrony IP30 i może być montowana na szynie DIN.