12-portowy zarządzalny Gigabit bypass Ethernet switch – IGS-9084GP-FB2-MM

Product code: IGS-9084GP-FB2-MM

Product features:

  • 8 x 10/100/1000Base-T(X)
  • 4 x 100/1000Base-X,
  • SFP
  • LC łącze bypass
  • Multi-Mode
  • Obsługa IEEE 1588v2
  • Obsługuje nową wersję protokołu internetowego IPV6
  • Obsługa protokołu Modbus TCP
  • Protokół HTTPS/SSH w celu zwiększenia bezpieczeństwa sieci
  • Obsługa technologii IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet
  • Obsługuje SMTP
  • Wzmocniona konstrukcja obudowy z IP-30
  • Możliwość montażu na szynie DIN i ścianie
  • Zakres temperatur pracy: od -40°C do 75°C
  • 12 ~ 48VDC
Data sheet

IGS-9084GP-FB2 jest zarządzalnym przełącznikiem Ethernet z 8 portami 10/100/1000Base-T(X) i 4 portami 100/1000Base-X, SFP oraz LC bypass. Przełącznik obsługuje sieć Ethernet. Obsługuje szeroki zakres temperatur pracy od -40°C do 75°C. IGS-9084GP może być również zarządzany w sposób scentralizowany przez Open-Vision, z wyjątkiem interfejsu internetowego, Telnet i konfiguracji konsoli (CLI).