8-portowy niezarządzalny switch Ethernet, IES-1062FX-MM-SC

Product code: IES-1062FX-MM-SC

Product features:

  • 6 x 10/100Base-T(X) , 2 x porty światłowodowe 100Base-FX Multi-mode
  • Obudowa spełnia normę IP-30
  • Zasięg: 2km
  • Możliwość montażu na szynie DIN i ścianie
  • Zasilanie: 12~48V DC
  • Zakres temperatur pracy: od -40°C do +70°C
Data sheet

IES-1062FX-MM-SC to niezarządzany Switch Ethernetowy od firmy ORing z 6 portami 10/100Base-T(X) i 2 portami światłowodowymi 100Base-FX. Dzięki bardzo kompaktowym rozmiarom obudowy, IES-1062FX-MM-SC można łatwo zainstalować. Ponadto IES-1062FX-MM-SC posiada obudowę z normą IP-30 i może pracować w trudnych warunkach środowiskowych w temperaturze od -40°C do +70°C.