Moduł SFP, 1 Gigabit, WDM-A, SM/LC/10KM/11.0dB/TX:1310nm RX:1550nm, SFP-WA10

Product code: SFP-WA10

Product features:

  • 1310nm FP LD
  • Zakres przesyłu danych: od 125M do 1.25Gbps, NRZ
  • Pojedyncze zasilanie +3.3V
  • Zgodne z RoHS
  • interfejs elektryczny AC/AC
  • Zgodność z umową o wielu źródłach (MSA) Small Form Factor Pluggable (SFP)
  • Pojedyncze złącze LC
  • Zgodność ze specyfikacją IEEE-802.3z Gigabit Ethernet przy 1,25 Gb/s
  • Zgodność ze specyfikacją ANSI dla aplikacji Fiber Channel przy 1,06 Gb/s
  • Bezpieczeństwo dla oczu
  • Zakres temperatur pracy:  0ºC~70ºC
Data sheet

SFP-WA10 to wysokowydajny i ekonomiczny moduł do szeregowej optycznej transmisji danych w trybie pojedynczym 1,25 Gb/s. Pracuje na zasilaniu +3,3V. Moduł jest przeznaczony do światłowodu jednomodowego, pracuje przy nominalnej długości fali Tx: 1310nm / Rx: 1550nm i jest zgodny z Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable (SFP).