Moduł SFP, 1 Gigabit, Single Mode 10KM / LC / 1310nm, 0ºC~70ºC, SFP-S10

Product code: SFP-S10

Product features:

  • 1310nm FP LD
  • Multi Data Rate: from 125M to 1.25Gbps, NRZ
  • Data Rate: 1.25Gbps, NRZ
  • Zasilanie +3,3V
  • RoHS Compliant, Lead-free
  • AC/AC Differential Electrical Interface
  • Zgodny z Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable (SFP)
  • Złącze LC Duplex
  • Zgodny z IEEE-802.3z Gigabit Ethernet / 1.25 Gbps
  • Bezpieczny dla oczu Laser Class 1, EN60825-1
Data sheet

SFP-S10 o wysokiej jakości moduł SFP zapewniający pasmo do 1.25 Gb/s. Moduł jest zasilany z 3,3V i używa fali o długości 1310nm. SFP-S10 umożliwia transmisję danych na odległość do 10km po światłowodzie jednomodowym. Moduł jest zgodny z Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable (SFP).