SFP Gigabit, Multi Mode 550M / LC / 850nm, SFP-M-T

Product code: SFP-M-T

Product features:

  • Interfejs LC (wielomodowy)
  • Szybkość przesyłania danych 1,25Gbps, NRZ
  • Dystans 550m
  • Długość fali 850nm
  • Moc wyjściowa -9.5 ~ -4 dBm
  • Wrażliwość -17 dBm
  • Napięcie i wyjście SD 3.3V TTL AC / AC
  • Wymiary 13,70 x 56,50 x 8,95 mm
Data sheet

SFP-M-T to wysokowydajny i ekonomiczny moduł do szeregowej optycznej transmisji danych, przeznaczony do pracy w trybie wielomodowym 1,25 Gb/s. Pracuje z zasilaniem +3,3V. Moduł jest przeznaczony do światłowodów wielomodowych, pracuje na nominalnej długości fali 850 nm i jest zgodny z umową Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable (SFP).