8-portowy zarządzalny switch Ethernet, C1D2/ATEX, IES-A3062FX-MM-SC

Product code: IES-A3062FX-MM-SC

Product features:

  • Zgodność z C1D2 i ATEX dla zastosowań w trudnych warunkach przemysłowych
  • 6 x 10/100Base-T(X) i 2 x 100Base-FX
  • Obsługa Open-Ring i O-Chain
  • Obsługa STP/RSTP:2004/MSTP
  • Obsługa protokołu internetowego IPV6
  • Obsługa protokołu HTTPS/SSH w celu zwiększenia bezpieczeństwa sieci
  • Wsparcie dla TACACS+ i 802.1x User Authentication
  • Multi-mode, 2km/1310nm, SC
  • Zakres temperatur pracy: -40 – 70°C
Data sheet

Seria IES-A3080 / IES-A3062 to zarządzane przełączniki Redundant Ring Ethernet z 6 portami 10/100Base-T(X) i 2 portami 10/100Base-T(X), 100Base-FX, 1000Base-T, 1000Base-SX lub 1000Base-LX w zależności od modelu, które są specjalnie zaprojektowane dla certyfikowanych lokalizacji niebezpiecznych C1D2/ATEX. Dzięki pełnej obsłudze protokołu redundancji Ethernet, O-Ring, Open-Ring, O-Chain.

Serie IES-A3080 / IES-A3062 mogą być zarządzane w sposób scentralizowany dzięki potężnemu narzędziu Windows – Open-Vision. Ponadto, szeroki zakres temperatur pracy od -40 do 70°C może zaspokoić większość środowisk pracy. Dlatego przełącznik jest jednym z najbardziej niezawodnych wyborów dla wysoko zarządzanych sieci Fiber Ethernet w zastosowaniach w niebezpiecznych lokalizacjach.