• Producent
Widok produktów:

Power over Ethernet (PoE)

Number of products: 57
Kod produktu Opis produktu Karta katalogowa Zdjęcie
FCU-1802P-SC Media konwerter PoE, 10/100TX na 100FX, Multi-Mode 2KM, złącze SC | FCU-1802P-SC
FCU-1802P-SC-S15 Media konwerter PoE, 10/100TX na 100FX, Single-Mode 15KM, złącze SC | FCU-1802P-SC-S15
FCU-1802P-SC-S30 Media konwerter PoE, 10/100TX na 100FX, Single-Mode 30KM, złącze SC | FCU-1802P-SC-S30
FCU-1802P-WA-S2 Media konwerter PoE, 10/100TX na 100FX, Single-Mode 20KM, WDM-A | FCU-1802P-WA-S2
FCU-1802P-WB-S2 Media konwerter PoE, 10/100TX na 100FX, Single-Mode 20KM, WDM-B | FCU-1802P-WB-S2
IMP-100A-M Przemysłowy media konwerter 10/100BaseTX na 100BaseFX z funkcją PoE Injector | IMP-100A-M
IMP-100A-M-T Przemysłowy media konwerter 10/100BaseTX na 100BaseFX z funkcją PoE Injector | IMP-100A-M-T
IMP-100A-S3 Przemysłowy media konwerter 10/100TX na 100FX, SM 30KM, złącze SC, PoE | IMP-100A-S3
IMP-100A-S3-T Przemysłowy media konwerter 10/100TX na 100FX, SM 30KM, złącze SC, PoE, temp. pracy -40°C ~ 80°C | IMP-100A-S3-T
IMP-100A-WA-S2 Przemysłowy media konwerter 10/100TX na 100FX, WDM-A, SM 20KM, złącze SC, TX1550nm – RX1310nm | IMP-100A-WA-S2
IMP-100A-WB-S2 Przemysłowy media konwerter 10/100TX na 100FX, WDM-B, SM 20KM, złącze SC, TX1550nm – RX1310nm | IMP-100A-WB-S2
LNP-0500 5 portowy przemysłowy switch z 4 portami PoE+, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0500
LNP-0500-24 5 portowy przemysłowy switch z 4 portami PoE+, zasilanie 12-36 VDC, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0500-24
LNP-0500-24-T 5 portowy przemysłowy switch z 4 portami PoE+, zasilanie 12-36 VDC, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0500-24-T
LNP-0500-T 5 portowy przemysłowy switch z 4 portami PoE+, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0500-T
LNP-0501-M 5 portowy przemysłowy switch PoE+, 4×10/100TX (30W/Port), 1x100FX, MM 2km, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0501-M
LNP-0501-M-24 5 portowy przemysłowy switch PoE+, 4×10/100TX (30W/Port), 1x100FX, MM 2km, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0501-M-24
LNP-0501-M-24-T 5 portowy przemysłowy switch PoE+, 4×10/100TX (30W/Port), 1x100FX, MM 2km, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0501-M-24-T
LNP-0501-M-T 5 portowy przemysłowy switch PoE+, 4×10/100TX (30W/Port), 1x100FX, MM 2km, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0501-M-T
LNP-0501-S3 5 portowy przemysłowy switch PoE+, 4×10/100TX (30W/Port), 1x100FX, SM 30km, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0501-S3
LNP-0501-S3-24 5 portowy przemysłowy switch PoE+, 4×10/100TX (30W/Port), 1x100FX, SM 30km, temp. pracy od -10° to 70° C | LNP-0501-S3-24
LNP-0501-S3-24-T 5 portowy przemysłowy switch PoE+, 4×10/100TX (30W/Port), 1x100FX, SM 30km, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0501-S3-24-T
LNP-0501-S3-T 5 portowy przemysłowy switch PoE+, 4×10/100TX (30W/Port), 1x100FX, SM 30km, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0501-S3-T
LNP-0501-ST-M 5 portowy przemysłowy switch PoE+, 4×10/100TX (30W/Port), 1x100FX, MM 2km, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0501-ST-M
LNP-0602-M 6 portowy przemysłowy switch 4×10/100Tx (30W/port), 2x100Fx MM (2km) SC, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0602-M
LNP-0602-M-T 6 portowy przemysłowy switch 4×10/100Tx (30W/port), 2x100Fx MM (2km) SC, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0602-M-T
LNP-0602-S3 6 portowy przemysłowy switch 4×10/100Tx (30W/port), 2x100Fx SM (30km) SC, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0602-S3
LNP-0602-S3-T 6 portowy przemysłowy switch 4×10/100Tx (30W/port), 2x100Fx SM (30km) SC, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0602-S3-T
LNP-0602-ST-M 6 portowy przemysłowy switch 4×10/100Tx (30W/port), 2x100Fx MM (2km) ST, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0602-ST-M
LNP-0602-ST-M-T 6 portowy przemysłowy switch 4×10/100Tx (30W/port), 2x100Fx MM (2km) ST, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0602-ST-M-T
LNP-0702G-SFP-T 7 portowy przemysłowy switch 4×10/100/100Tx (30W/port), 1×10/100/1000Tx, + 2×100/1000 SFP, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0702G-SFP-T
LNP-0800 8 portowy przemysłowy switch 10/100TX z portami PoE+, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0800
LNP-0800-24 8 portowy przemysłowy switch 10-100TX z portami PoE+, zasilanie 12-36 VDC, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0800-24
LNP-0800-24-T 8 portowy przemysłowy switch 10/100TX z portami PoE+, zasilanie 12-36 VDC, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0800-24-T
LNP-0800-T 8 portowy przemysłowy switch 10/100TX z portami PoE+, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0800-T
LNP-0802-M-24 8 portowy przemysłowy switch 6×10/100Tx (30W/port), 2x100Fx MM (2km) SC, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0802-M-24
LNP-0802-M-24-T 8 portowy przemysłowy switch 6×10/100Tx (30W/port), 2x100Fx MM (2km) SC, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0802-M-24-T
LNP-1002G 10 portowy przemysłowy switch, 8x 10/100TX PoE + 2 porty Combo 10/100/1000T lub 100/1000 SFP | LNP-1002G
LNP-1002G-T Niezarządzalny 10 portowy switch PoE z rozszerzoną temperaturą pracy | LNP-1002G-T
LNP-1002GN 10 portowy zarządzalny switch, 8x 10/100TX PoE + 2 porty Combo 10/100/1000T lub 100/1000 SFP | LNP-1002GN
LNP-1002GN-T 10 portowy zarządzalny switch, 8x 10/100TX PoE + 2 porty Combo 10/100/1000T lub 100/1000 SFP, temp. pracy -40°C ~ 75°C | LNP-1002GN-T
LNP-101AG-T Przemysłowy PoE Splitter 10/100/1000T, z rozszerzoną temperaturą pracy | LNP-101AG-T
LNP-1204GN Zarządzalny switch z 8 portami 10/100/1000T(X) P.S.E. i 4 portami 1000Base-X SFP | LNP-1204GN
LNP-1204GN-T Zarządzalny switch z 8 portami 10/100/1000T(X) P.S.E. i 4 portami 1000Base-X SFP, temp. pracy -40°C ~ 80°C | LNP-1204GN-T
LNP-201AG-T Przemysłowy zasilacz PoE (Injector) 10/100/1000T, temperatura pracy os -40°C do 75°C
LNP-2602GN Zarządzalny switch do montażu w szafie 19" z portami PoE | LNP-2602GN
LNP-2602GN-T Zarządzalny switch do montażu w szafie 19" z portami PoE | LNP-2602GN-T
LNP-500A 5 portowy przemysłowy switch z 4 portami PoE, zasilanie 24-48 VDC, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-500A
LNP-500A-24 5 portowy przemysłowy switch z 4 portami PoE, zasilanie 24-48 VDC, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-500A-24
LNP-500A-24-T 5 portowy przemysłowy switch z 4 portami PoE, zasilanie 24-48 VDC, temp. pracy od -40°C do 80°C | LNP-500A-24-T
LNP-500A-T 5 portowy przemysłowy switch z 4 portami PoE, temp. pracy od -40°C do 80°C | LNP-500A-T
LNP-601AGH-SFP 6 portowy przemysłowy switch, 1 x 100/1000 SFP + 1 x 10/100/1000T + 4 10/100/1000T IEEE 802.3at, temp. pracy od -10 do 60°C | LNP-601AGH-SFP
LNP-800AGH 8 portowy niezarządzalny switch 10/100/1000T High Power P.S.E. (30W/Port) | LNP-800AGH
LNP-800AGH-24 8 portowy niezarządzalny switch 10/100/1000T High Power P.S.E. (30W/Port), zasilanie 24 VDC | LNP-800AGH-24
LNP-800AGH-24-T 8 portowy niezarządzalny switch 10/100/1000T High Power P.S.E. (30W/Port), zasilanie 24 VDC | LNP-800AGH-24-T
LNP-800AGH-T Niezarządzalny gigabitowy switch z portami P.S.E. Switch wyposażony jest w 8 portów Ethernet | LNP-800AGH-T
LNX-0602-S3 Przemysłowy switch z 4 portami 10/100TX i 2 portami optycznymi 100FX | LNX-0602-S3