• Producent
Widok produktów:

Moduły SFP

Number of products: 36
Kod produktu Opis produktu Karta katalogowa Zdjęcie
SFP-100M Wysokiej jakości moduł SFP zapewniający pasmo do 155 Mb/s | SFP-100M
SFP-100M-T Wysokiej jakości moduł SFP zapewniający pasmo do 155 Mb/s. | SFP-100M-T
SFP-100S20 Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / 1310nm, 0ºC~70ºC | SFP-100S20
SFP-100S20-T Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / 1310nm, -40ºC~85ºC | SFP-100S20-T
SFP-100S40 Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 40KM / LC / 1310nm, 0ºC~70ºC | SFP-100S40
SFP-100S40-T Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 40KM / LC / 1310nm, -40ºC~85ºC | SFP-100S40-T
SFP-100WA20 Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / WDM-A, TX:1310nm RX:1550nm, 0ºC~70ºC | SFP-100WA20
SFP-100WA20-T Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / WDM-A, TX:1310nm RX:1550nm, -40ºC~85ºC | SFP-100WA20-T
SFP-100WB20 Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / WDM-B, TX:1550nm RX:1310nm, 0ºC~70ºC | SFP-100WB20
SFP-100WB20-T Moduł SFP 100 Mpbs, Single Mode 20KM / LC / WDM-B, TX:1550nm RX:1310nm, -40ºC~85ºC | SFP-100WB20-T
SFP-10G-M Moduł 10G SFP+ SR, Multi-Mode 300M / LC / 850nm | SFP-10G-M
SFP-10G-S10 Moduł 10G SFP+, Single-Mode 10KM / LC / 1310nm, 0ºC~70ºC | SFP-10G-S10
SFP-10G-S40 Moduł 10G SFP+ ER, Single-Mode 40KM / LC / 1550nm | SFP-10G-S40
SFP-10G-S80 Moduł 10G SFP+ ZRr, Single-Mode 80KM / LC / 1550nm | SFP-10G-S80
SFP-C Moduł SFP, 1 Gigabit, Multi Mode 550M / LC / 850nm, 0ºC~70ºC | SFP-C
SFP-M 1.25Gbps Ethernet SFP Transceiver, Multi Mode 550M / LC / 850nm | SFP-M
SFP-M-T Moduł SFP, 1 Gigabit, Multi Mode 550M / LC / 850nm, -40ºC~85ºC | SFP-M-T
SFP-M2 Moduł SFP, 1 Gigabit, Multi Mode 2KM / LC / 1310nm, 0ºC~70ºC | SFP-M2
SFP-M2-T Moduł SFP, 1 Gigabit, Multi Mode 2KM / LC / 1310nm, -40ºC~85ºC | SFP-M2-T
SFP-S10 Moduł SFP, 1 Gigabit, Single Mode 10KM / LC / 1310nm, 0ºC~70ºC | SFP-S10
SFP-S10-T Moduł SFP, 1 Gigabit, Single Mode 10KM / LC / 1310nm, -40ºC~85ºC | SFP-S10-T
SFP-S120 Moduł SFP, 1 Gigabit, Single Mode 120KM / LC / 1550nm, 0ºC~70ºC | SFP-S120
SFP-S120-T Moduł SFP, 1 Gigabit, Single Mode 120KM / LC / 1550nm, -40ºC~85ºC | SFP-S120-T
SFP-S20 Moduł SFP, 1 Gigabit, Single Mode 20KM / LC / 1310nm, 0ºC~70ºC | SFP-S20
SFP-S20-T Moduł SFP, 1 Gigabit, Single Mode 20KM / LC / 1310nm, -40ºC~85ºC | SFP-S20-T
SFP-S40 Moduł SFP, 1 Gigabit, Single Mode 40KM / LC / 1310nm, 0ºC~70ºC | SFP-S40
SFP-S80 Moduł SFP, 1 Gigabit, Single Mode 80KM / LC / 1550nm, 0ºC~70ºC | SFP-S80
SFP-S80-T Moduł SFP, 1 Gigabit, Single Mode 80KM / LC / 1550nm, -40ºC~85ºC | SFP-S80-T
SFP-WA10 Moduł SFP, 1 Gigabit, WDM-A, SM/LC/10KM/11.0dB/TX:1310nm RX:1550nm, 0ºC~70ºC | SFP-WA10
SFP-WA10-T Moduł SFP, 1 Gigabit, WDM-A, SM/LC/10KM/11.0dB/TX:1310nm RX:1550nm, -40ºC~85ºC | SFP-WA10-T
SFP-WA20 Moduł SFP, 1 Gigabit, WDM-A, SM/LC/20KM/13.0dB/TX:1310nm RX:1550nm, 0ºC~70ºC | SFP-WA20
SFP-WA40 Moduł SFP, 1 Gigabit, WDM-A, SM/LC/40KM/21.0dB/TX:1310nm RX:1550nm, 0ºC~70ºC | SFP-WA40
SFP-WB10 Moduł SFP, 1 Gigabit, WDM-B, SM/LC/10KM/11.0dB/TX:1550nm RX:1310nm, 0ºC~70ºC | SFP-WB10
SFP-WB10-T Moduł SFP, 1 Gigabit, WDM-B, SM/LC/10KM/11.0dB/TX:1550nm RX:1310nm, -40ºC~85ºC | SFP-WB10-T
SFP-WB20 Moduł SFP, 1 Gigabit, WDM-B, SM/LC/20KM/13.0dB/TX:1550nm RX:1310nm, 0ºC~70ºC | SFP-WB20
SFP-WB40 Moduł SFP, 1 Gigabit, WDM-B, SM/LC/40KM/21.0dB/TX:1550nm RX:1310nm, 0ºC~70ºC | SFP-WB40