• Producent
  • Rodzaj urządzenia
Widok produktów:

Komunikacja przemysłowa

Ethernet przemysłowy to lokalna sieć komputerowa wykorzystywana w aplikacjach przemysłowych. CSI proponuje urządzenia dedykowane ściśle do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych. Zapewnia to ciągłą, stabilną pracę i doskonały monitoring systemów automatyki przemysłowej. Znajdziemy tu przede wszystkim całą gamę switchy ethernetowych pozwalających zaimplementować dowolną konfigurację sieciową z systemami bezprzewodowymi włącznie. Ponadto konwertery sygnałowe, serwery portów szeregowych do sieci LAN.

Number of products: 494
Kod produktu Opis produktu Karta katalogowa Zdjęcie
LNX-C500G 5-portowy przemysłowy switch LNX-C500G kompatybilny do montażu na szynie DIN oraz posiadający wzmacnianą obudowę IP30
STW-612C Przemysłowy serwer portów Antaira STW-612C wyposażony w 2 porty COM oraz posiadający certyfikat IEEE802.11b/g/n w zakresie 2,4 GHz
TPS-3082GT-M12-BP1 Switch TPS-3082GT-M12-BP1 spełniający normy EN50155, pozwalający podłączyć urządzenia przez wzmacniane porty M12
AD-SCM-STF-M Przejściówka światłowodowa pomiędzy złączem SC a ST | AD-SCM-STF-M
AD-SCM-STF-S Przejściówka pomiędzy złączem SC a ST | AD-SCM-STF-S
ADAM-4510 RS-422/485 Repeaters
AMS-2111 Punkt dostępowy WiFi, DC-in 9~48V, 0°C~60°C
AMS-2111-T Punkt dostępowy WiFi, DC-in 9~48V, -40°C~75°C
AMS-7131 Punkt dostępowy WiFi, DC-in 9~48V, -10°C~60°C
AMS-7131-T Punkt dostępowy WiFi, DC-in 9~48V, -35°C~70°C
ANT-OM-2405 Antena dookólna zewnętrzna, 2.4 – 2.5 GHz, 5dBi, złącze typu N męskie | ANT-OM-2405
ANT-OM-2408 Antena dookólna zewnętrzna, 2.4 – 2.5 GHz, 8dBi, złącze typu N męskie | ANT-OM-2408
ANT-OM-2410 Antena dookólna zewnętrzna, 2.4 – 2.5 GHz, 10dBi, złącze typu N męskie | ANT-OM-2410
ANT-OM-2412 Antena dookólna zewnętrzna, 2.4 – 2.5 GHz, 12dBi, złącze typu N męskie | ANT-OM-2412
ANT-OM-5808 Antena dookólna zewnętrzna, 5.1 – 5.9 GHz, 8dBi, złącze typu N męskie | ANT-OM-5808
ANT-OM-5810 Antena dookólna zewnętrzna, 5.1 – 5.9 GHz, 10dBi, złącze typu N męskie | ANT-OM-5810
ANT-PA-2414 Antena kierunkowa zewnętrzna, 2.4 – 2.5 GHz, 14dBi, złącze typu N męskie | ANT-PA-2414
ANT-PA-2419 Antena kierunkowa zewnętrzna, 2.4 – 2.5 GHz, 19dBi, złącze typu N męskie | ANT-PA-2419
ANT-PA-5814 Antena kierunkowa zewnętrzna, 5.1 – 5.9 GHz, 14dBi, złącze typu N męskie | ANT-PA-5814
ANT-PA-5818 Antena kierunkowa zewnętrzna, 5.1 – 5.9 GHz, 18dBi, złącze typu N męskie | ANT-PA-5818
APN-210N-EU Przemysłowy Access Point/Bridge/Repeater do sieci 802.11b/g/n | APN-210N-EU
APN-210N-EU-T Przemysłowy Access Point/Bridge/Repeater do sieci 802.11b/g/n | APN-210N-EU-T
APN-310N Przemysłowy Access Point/Bridge/Repeater do sieci 802.11b/g/n | APN-310N
APR-3100N Przemysłowy router APR-3100N typu Access Point/Router umożliwiający dostęp do sieci 802.11b/g/n z transmisją danych do 300 Mbps
APR-4100N-T Przemysłowy Access Point, VPN/Router, modem komórkowy | APR-4100N-T
APX-3100 Przemysłowy Access Point do sieci 802.11n w wodoszczelnej obudowie IP67 | APX-3100
ARS-2131-LTE Router Cloud IoT Advance LTE CAT6, -10°C~60°C, ARS-2131-LTE
ARS-2131-LTE-T Router Cloud IoT Advance LTE CAT6, -35°C~75°C, ARS-2131-LTE-T
ARS-7231-AC Router WiFi, -10°C~60°C, ARS-7231-AC
ARS-7231-AC-T Router WiFi, -35°C~70°C, ARS-7231-AC-T
ARS-7234-AC-T Access Point/Router do sieci 802.11b/g/n., -40°C~70°C, ARS-7234-AC-T
AX10445A+ Dual Channel Isolated Port RS-422/485 Module
CB-NM-NM-C400-1M Kabel antenowy, złącze N męskie na N męskie, CFD400, 1m | CB-NM-NM-C400-1M
CB-RSMAM-NM-C200-1M Kabel antenowy, Reverse SMA męski na złącze N męskie, C200, 1m | CB-RSMAM-NM-C200-1M
CB-RSMAM-RSMAF-C200-1M Kabel antenowy, Reverse SMA męski na Reverse SMA żeński, C200, 1m | CB-RSMAM-RSMAF-C200-1M
DIN-RAIL-KIT Zatrzaski mocujące do szyny DIN | DIN-RAIL-KIT
EKI-1524 4-port RS-232/422/485 Serial Device Server
EKI-2525I Przemysłowy, 5-portowy, niezarządzalny Switch Ethernetowy, szeroki zakres temperatur | EKI-2525I
EKI-2541SI 10/100TX to Single-mode SC Type Fiber Optic Industrial Media Converters
EKI-6311GN Funkcjonalny i bezprzewodowy Access Point, zapewniający niezawodną łączność w środowiskach przemysłowych | EKI-6311GN
EKI-7657C Switch przemysłowy 7 + 3 porty Gigabit Ethernet, 2 x DIO | EKI-7657C
FCM-2312SC Modułowy konwerter 10/100TX na 100FX, Multi-Mode 2 KM, złącze SC | FCM-2312SC
FCM-2312SC-S3 Modułowy konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 30 KM, złącze SC | FCM-2312SC-S3
FCM-2312SC-S5 Modułowy konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 50 KM, złącze SC | FCM-2312SC-S5
FCM-2312ST Modułowy konwerter 10/100TX na 100FX, Multi-Mode 2 KM, złącze ST | FCM-2312ST
FCM-2312WA-S2 Modułowy konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 20 KM, WDM-A | FCM-2312WA-S2
FCM-2312WA-S4 Modułowy konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 40 KM, WDM-A | FCM-2312WA-S4
FCM-2312WA-S6 Modułowy konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 60 KM, WDM-A | FCM-2312WA-S6
FCM-2312WB-S2 Modułowy konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 20 KM, WDM-B | FCM-2312WB-S2
FCM-2312WB-S4 Modułowy konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 40 KM, WDM-B | FCM-2312WB-S4
FCM-2312WB-S6 Modułowy konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 60 KM, WDM-B | FCM-2312WB-S6
FCM-3312SC Modułowy konwerter 10/100/1000TX na 1000SX, Multi-Mode 550M, złącze SC | FCM-3312SC
FCM-3312SC-S1 Modułowy konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 10KM, złącze SC | FCM-3312SC-S1
FCM-3312SC-S3 Modułowy konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 30KM, złącze SC | FCM-3312SC-S3
FCM-3312SC-S5 Modułowy konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 50KM, złącze SC | FCM-3312SC-S5
FCM-3312WA-S2 Modułowy konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 20KM, WDM (wersja A)FCM-3312WA-S2
FCM-3312WA-S4 Modułowy konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 40KM, WDM (wersja A) | FCM-3312WA-S4
FCM-3312WA-S6 Modułowy konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 60KM, WDM (wersja A) | FCM-3312WA-S6
FCM-3312WB-S2 Modułowy konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 20KM, WDM (wersja B) | FCM-3312WB-S2
FCM-3312WB-S4 Modułowy konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 40KM, WDM (wersja B) | FCM-3312WB-S4
FCM-3312WB-S6 Modułowy konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 60KM, WDM (wersja B) | FCM-3312WB-S6
FCM-CHS2-AC Obudowa na 16 media konwerterów do montażu w szafie 19", zasilacz AC | FCM-CHS2-AC
FCM-CHS2-AC-PWR Zasilacz AC do FCM-CHS2-AC | FCM-CHS2-AC-PWR
FCM-CHS2-DC Obudowa na 16 media konwerterów do montażu w szafie 19", zasilacz DC | FCM-CHS2-DC
FCM-CHS2-DC-PWR Zasilacz DC do FCM-CHS2-DC | FCM-CHS2-DC-PWR
FCN-2112SC Zarządzalny media konwerter z 10/100BaseTX na 100BaseFX, MuliMode 2km, złącze SC | FCN-2112SC
FCN-2112SC-S3 Zarządzalny media konwerter z 10/100BaseTX na 100BaseFX, SingleMode 30km, złącze SC | FCN-2112SC-S3
FCN-2112SC-S5 Zarządzalny media konwerter z 10/100BaseTX na 100BaseFX, SingleMode 50km, złącze SC | FCN-2112SC-S5
FCN-2112ST Zarządzalny media konwerter z 10/100BaseTX na 100BaseFX, MultiMode 2km, złącze ST | FCN-2112ST
FCN-2112ST-S3 Zarządzalny media konwerter z 10/100BaseTX na 100BaseFX, SingleMode 30km, złącze ST | FCN-2112ST-S3
FCN-2112WA-S2 Zarządzalny media konwerter z 10/100BaseTX na 100BaseFX, SingleMode 20km, WDM (wersja A) | FCN-2112WA-S2
FCN-2112WB-S2 Zarządzalny media konwerter z 10/100BaseTX na 100BaseFX, SingleMode 20km, WDM (wersja B) | FCN-2112WB-S2
FCN-3112SC Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, MuliMode 550m, złącze SC | FCN-3112SC
FCN-3112SC-S1 Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, SingleMode 10km, złącze SC | FCN-3112SC-S1
FCN-3112SC-S2 Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, SingleMode 20km, złącze SC | FCN-3112SC-S2
FCN-3112SFP Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, slot SFP | FCN-3112SFP
FCN-3112WA-M Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, MultiMode 550m, WDM (wersja A) | FCN-3112WA-M
FCN-3112WA-S1 Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, SingleMode 10km, WDM (wersja A) | FCN-3112WA-S1
FCN-3112WA-S2 Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, SingleMode 20km, WDM (wersja A) | FCN-3112WA-S2
FCN-3112WB-M Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, MultiMode 550m, WDM (wersja B) | FCN-3112WB-M
FCN-3112WB-S1 Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, SingleMode 10km, WDM (wersja B) | FCN-3112WB-S1
FCN-3112WB-S2 Zarządzalny media konwerter z 10/100/1000BaseT na 1000BaseX, SingleMode 20km, WDM (wersja B) | FCN-3112WB-S2
FCS-2312SC Zarządzalny media konwerter z 100Base-T na 100Base-FX, MuliMode 2 km, złącze SC | FCS-2312SC
FCS-2312SC-S3 Zarządzalny media konwerter z 100Base-T na 100Base-FX, SingleMode 30 km, złącze SC | FCS-2312SC-S3
FCS-2312SC-S5 Zarządzalny media konwerter z 100Base-T na 100Base-FX, SingleMode 50 km, złącze SC | FCS-2312SC-S5
FCS-2312ST Zarządzalny media konwerter z 100Base-T na 100Base-FX, MuliMode 2 km, złącze ST | FCS-2312ST
FCS-2312WA-S2 Zarządzalny media konwerter 10/100TX na 100FX w technologii WDM (wersja A), Single-Mode 20KM | FCS-2312WA-S2
FCS-2312WA-S4 Zarządzalny media konwerter 10/100TX na 100FX w technologii WDM (wersja A), Single-Mode 40KM | FCS-2312WA-S4
FCS-2312WB-S2 Zarządzalny media konwerter 10/100TX na 100FX w technologii WDM (wersja B), Single-Mode 20KM | FCS-2312WB-S2
FCS-2312WB-S4 Zarządzalny media konwerter z 100Base-T na 100Base-FX, Single-Mode 40 km, WDM (wersja B) | FCS-2312WB-S4
FCS-3312SC Zarządzalny media konwerter 10/100/1000TX na 1000SX, Multi-Mode 550M, złącze SC | FCS-3312SC
FCS-3312SC-S1 Zarządzalny media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Multi-Mode 10KM, złącze SC | FCS-3312SC-S1
FCS-3312SC-S3 Zarządzalny media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 30KM, złącze SC | FCS-3312SC-S3
FCS-3312SC-S5 Zarządzalny media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 50KM, złącze SC | FCS-3312SC-S5
FCS-3312WA-M Zarządzalny media konwerter 10/100/1000TX na 1000FX, MultiMode 550M, WDM-A | FCS-3312WA-M
FCS-3312WA-S2 Zarządzalny media konwerter 10/100/1000TX na 1000FX, Single-Mode 20KM, WDM-A | FCS-3312WA-S2
FCS-3312WA-S4 Zarządzalny media konwerter 10/100/1000TX na 1000FX, Single-Mode 40KM, WDM-A | FCS-3312WA-S4
FCS-3312WA-S6 Zarządzalny media konwerter 10/100/1000TX na 1000FX, Single-Mode 40KM, WDM-A | FCS-3312WA-S6
FCS-3312WB-M Zarządzalny media konwerter 10/100/1000TX na 1000FX, MultiMode 550M, WDM-B | FCS-3312WB-M
FCS-3312WB-S2 Zarządzalny media konwerter 10/100/1000TX na 1000FX, Single-Mode 20KM, WDM-B | FCS-3312WB-S2
FCS-3312WB-S4 Zarządzalny media konwerter 10/100/1000TX na 1000FX, Single-Mode 40KM, WDM-B | FCS-3312WB-S4
FCS-3312WB-S6 Zarządzalny media konwerter 10/100/1000TX na 1000FX, Single-Mode 40KM, WDM-B | FCS-3312WB-S6
FCS-BK Uchwyty montażowe do modułów FCS (1 para) | FCS-BK
FCS-DIN-RAIL-KIT Uchwyty montażowe do szyny DIN dla modułów FCS | FCS-DIN-RAIL-KIT
FCU-100SC Media konwerter 10/100TX na 100FX, Multi-Mode 2KM, złącze SC | FCU-100SC
FCU-100SC-S100 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 100KM, złącze SC | FCU-100SC-S100
FCU-100SC-S3 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 30KM, złącze SC | FCU-100SC-S3
FCU-100SC-S5 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 50KM, złącze SC | FCU-100SC-S5
FCU-100SC-S8 Media konwerter 10/100TX na 100-FX, Single-Mode 80KM, złącze SC | FCU-100SC-S8
FCU-100ST Media konwerter 10/100TX na 100FX, Multi-Mode 2KM, złącze ST | FCU-100ST
FCU-100ST-S3 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 30KM, złącze ST | FCU-100ST-S3
FCU-100WA-S2 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 20KM, WDM-A | FCU-100WA-S2
FCU-100WA-S4 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 40KM, WDM-A | FCU-100WA-S4
FCU-100WA-S6 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 60KM, WDM-A | FCU-100WA-S6
FCU-100WA-S8 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 80KM, WDM-A | FCU-100WA-S8
FCU-100WB-S2 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 20KM, WDM-B | FCU-100WB-S2
FCU-100WB-S4 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 40KM, WDM-B | FCU-100WB-S4
FCU-100WB-S6 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 60KM, WDM-B | FCU-100WB-S6
FCU-100WB-S8 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 80KM, WDM-B | FCU-100WB-S8
FCU-1802P-SC Media konwerter PoE, 10/100TX na 100FX, Multi-Mode 2KM, złącze SC | FCU-1802P-SC
FCU-1802P-SC-S15 Media konwerter PoE, 10/100TX na 100FX, Single-Mode 15KM, złącze SC | FCU-1802P-SC-S15
FCU-1802P-SC-S30 Media konwerter PoE, 10/100TX na 100FX, Single-Mode 30KM, złącze SC | FCU-1802P-SC-S30
FCU-1802P-WA-S2 Media konwerter PoE, 10/100TX na 100FX, Single-Mode 20KM, WDM-A | FCU-1802P-WA-S2
FCU-1802P-WB-S2 Media konwerter PoE, 10/100TX na 100FX, Single-Mode 20KM, WDM-B | FCU-1802P-WB-S2
FCU-1802SC Media konwerter 10/100TX na 100FX, Multi-Mode 2KM, złącze SC | FCU-1802SC
FCU-1802SC-S15 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 15KM, złącze SC | FCU-1802SC-S15
FCU-1802SC-S30 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 30KM, złącze SC | FCU-1802SC-S30
FCU-1802ST Media konwerter 10/100TX na 100FX, Multi-Mode 2KM, złącze ST | FCU-1802ST
FCU-1802WA-S2 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 20KM, WDM-A | FCU-1802WA-S2
FCU-1802WB-S2 Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 20KM, WDM-B | FCU-1802WB-S2
FCU-2102SCSC-S25 Media konwerter 100FX MM (SC, 2KM) na 100FX SM (SC, 25KM) | FCU-2102SCSC-S25
FCU-2102STST-S25 Media konwerter 100FX MM (ST, 2KM) na 100FX SM (ST, 25KM) | FCU-2102STST-S25
FCU-2702SC Media konwerter 1000T na 1000SX, Multi-Mode 550M, złącze SC | FCU-2702SC
FCU-2702SC-S10 Media konwerter 1000T na 1000SX, Single Mode 10KM, złącze SC | FCU-2702SC-S10
FCU-2802SC Media konwerter 10/100/1000TX na 1000SX, Multi-Mode 550M, złącze SC | FCU-2802SC
FCU-2802SC-S10 Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single Mode 10KM, złącze SC | FCU-2802SC-S10
FCU-2802WA-S1 Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 10KM, WDM-A | FCU-2802WA-S1
FCU-2802WB-S1 Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 10KM, WDM-B | FCU-2802WB-S1
FCU-2805SFP Media konwerter 10/100/1000TX na 1000SX/LX, slot SFP | FCU-2805SFP
FCU-3002A-SC Media konwerter 10/100/1000TX na 1000SX, Multi-Mode 550M, złącze SC | FCU-3002A-SC
FCU-3002A-SC-S1 Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 10KM, złącze SC | FCU-3002A-SC-S1
FCU-3002A-SC-S2 Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 20KM, złącze SC | FCU-3002A-SC-S2
FCU-3002A-SFP Media konwerter 10/100/1000T na 1000SX/LX, slot SFP | FCU-3002A-SFP
FCU-3002A-WA-M Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, MultiMode 550M, WDM-A | FCU-3002A-WA-M
FCU-3002A-WA-S1 Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 10KM, WDM-A | FCU-3002A-WA-S1
FCU-3002A-WA-S2 Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 20KM, WDM-A | FCU-3002A-WA-S2
FCU-3002A-WA-S4 Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 40KM, WDM-A | FCU-3002A-WA-S4
FCU-3002A-WA-S6 Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 60KM, WDM-A | FCU-3002A-WA-S6
FCU-3002A-WA-S8 Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 80KM, WDM-A | FCU-3002A-WA-S8
FCU-3002A-WB-M Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, MultiMode 550M, WDM-B | FCU-3002A-WB-M
FCU-3002A-WB-S1 Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 10KM, WDM-B | FCU-3002A-WB-S1
FCU-3002A-WB-S2 Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 20KM, WDM-B | FCU-3002A-WB-S2
FCU-3002A-WB-S4 Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 40KM, WDM-B | FCU-3002A-WB-S4
FCU-3002A-WB-S6 Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 60KM, WDM-B | FCU-3002A-WB-S6
FCU-3002A-WB-S8 Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 80KM, WDM-B | FCU-3002A-WB-S8
FCU-3102SCSC-S10 Media konwerter 1000FX MM (SC, 550M) na 1000FX SM (SC, 10KM) | FCU-3102SCSC-S10
FCU-3102SFP-SFP-DR Media konwerter Dual Rate z 100/1000BASE-X SFP na 100/1000BASE-X SFP | FCU-3102SFP-SFP-DR
FCU-BK Uchwyty montażowe do modułów FCU (1 para) | FCU-BK
FCU-DIN-RAIL-KIT Din-Rail Kit do modułów FCU | FCU-DIN-RAIL-KIT
FCU-RACK-AC-PWR Zasilacz AC do obudowy FCU-RACK-16 | FCU-RACK-AC-PWR
FCU-RACK-DC-PWR Zasilacz DC do obudowy FCU-RACK-16 | FCU-RACK-DC-PWR
FCU-RACK16-AC Obudowa 2U do szafy 19", 16 slotów na media konwertery FCU, w komplecie 1 zasilacz AC | FCU-RACK16-AC
FCU-RACK16S Obudowa 2U do szafy 19", 16 slotów na media konwertery FCU, w komplecie 1 zasilacz AC | FCU-RACK16S
FWS-8500 Wydajny kontroler sieciowy 2U, montaż rack, do 64 portów Gigabit Ethernet | FWS-8500
GC-F09F09-N Mini Gender Changer DB9 F/F Null Modem | GC-F09F09-N
GC-M09M09-N Mini Gender Changer DB9 M/M Null Modem | GC-M09M09-N
GEP0504028 Opcjonalny zasilacz do konwertera LTC100, 9V 300mA | GEP0504028
IMC-1000A-SFP Przemysłowy media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX/SX SFP, temp. pracy od -10° do 70°C | IMC-1000A-SFP
IMC-1000A-SFP-T Przemysłowy media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX/SX SFP, temp. pracy od -40° do 80° C | IMC-1000A-SFP-T
IMC-100A-M Przemysłowy media konwerter 10/100BaseTX na 100BaseFX, Multi-Mode 2KM | IMC-100A-M
IMC-100A-M-T Przemysłowy media konwerter 10/100TX na 100FX, Multi-Mode 2KM, temp. pracy -40° C ~ 80° C | IMC-100A-M-T
IMC-100A-S3 Przemysłowy media konwerter 10/100TX na 100FX, Single Mode 30KM | IMC-100A-S3
IMC-100A-S3-T Przemysłowy media konwerter 10/100TX na 100FX, Single Mode 30KM, temp. pracy -40° C ~ 80° C | IMC-100A-S3-T
IMC-100A-S5 Przemysłowy media konwerter 10/100TX na 100FX, Single Mode 50KM | IMC-100A-S5
IMC-100A-ST-M Przemysłowy media konwerter 10/100TX na 100FX, Multi-Mode 2KM, złącze ST | IMC-100A-ST-M
IMC-100A-ST-M-T Przemysłowy media konwerter 10/100TX na 100FX, Multi-Mode 2KM, złącze ST, temp. pracy -40° C ~ 80° C | IMC-100A-ST-M-T
IMC-100A-ST-S3 Przemysłowy media konwerter 10/100TX na 100FX, SM 30KM, złącze ST | IMC-100A-ST-S3
IMC-100A-WA-S2 Przemysłowy media konwerter 10/100TX na 100FX, SM 20KM, WDM-A | IMC-100A-WA-S2
IMC-100A-WA-S2-T Przemysłowy media konwerter 10/100TX na 100FX, SM 20KM, WDM-A | IMC-100A-WA-S2-T
IMC-100A-WB-S2 Przemysłowy media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 20KM, WDM-B | IMC-100A-WB-S2
IMC-C1000-SFP Kompaktowy konwerter IMC-C1000-SFP pozwalający konwertować sygnał 10/100/1000TX na 100/1000SX/LX, ze wsparciem dla gniazda SFP
IMP-100A-M Przemysłowy media konwerter 10/100BaseTX na 100BaseFX z funkcją PoE Injector | IMP-100A-M
IMP-100A-M-T Przemysłowy media konwerter 10/100BaseTX na 100BaseFX z funkcją PoE Injector | IMP-100A-M-T
IMP-100A-S3 Przemysłowy media konwerter 10/100TX na 100FX, SM 30KM, złącze SC, PoE | IMP-100A-S3
IMP-100A-S3-T Przemysłowy media konwerter 10/100TX na 100FX, SM 30KM, złącze SC, PoE, temp. pracy -40°C ~ 80°C | IMP-100A-S3-T
IMP-100A-WA-S2 Przemysłowy media konwerter 10/100TX na 100FX, WDM-A, SM 20KM, złącze SC, TX1550nm – RX1310nm | IMP-100A-WA-S2
IMP-100A-WB-S2 Przemysłowy media konwerter 10/100TX na 100FX, WDM-B, SM 20KM, złącze SC, TX1550nm – RX1310nm | IMP-100A-WB-S2
LAN-1820 Karta 2 portów LAN 10/100/1000 zgodnych z IEEE 802.3/u/ab | LAN-1820
LMP-0601G-SFP 6 portowy switch przemysłowy POE, 4 x 10/100/1000Tx (30W/Port), 1 x 10/100/1000Tx + 1 x 100/1000 port SFP | LMP-0601G-SFP
LMP-1002C-SFP 10-portowy switch LMP-1002C-SFP z certyfikatem IEEE-802.3at oraz wzmacnianą obudową IP30, przystosowaną do pracy w trudnych warunkach
LNP-0500 5 portowy przemysłowy switch z 4 portami PoE+, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0500
LNP-0500-24 5 portowy przemysłowy switch z 4 portami PoE+, zasilanie 12-36 VDC, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0500-24
LNP-0500-24-T 5 portowy przemysłowy switch z 4 portami PoE+, zasilanie 12-36 VDC, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0500-24-T
LNP-0500-T 5 portowy przemysłowy switch z 4 portami PoE+, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0500-T
LNP-0501-M 5 portowy przemysłowy switch PoE+, 4×10/100TX (30W/Port), 1x100FX, MM 2km, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0501-M
LNP-0501-M-24 5 portowy przemysłowy switch PoE+, 4×10/100TX (30W/Port), 1x100FX, MM 2km, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0501-M-24
LNP-0501-M-24-T 5 portowy przemysłowy switch PoE+, 4×10/100TX (30W/Port), 1x100FX, MM 2km, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0501-M-24-T
LNP-0501-M-T 5 portowy przemysłowy switch PoE+, 4×10/100TX (30W/Port), 1x100FX, MM 2km, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0501-M-T
LNP-0501-S3 5 portowy przemysłowy switch PoE+, 4×10/100TX (30W/Port), 1x100FX, SM 30km, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0501-S3
LNP-0501-S3-24 5 portowy przemysłowy switch PoE+, 4×10/100TX (30W/Port), 1x100FX, SM 30km, temp. pracy od -10° to 70° C | LNP-0501-S3-24
LNP-0501-S3-24-T 5 portowy przemysłowy switch PoE+, 4×10/100TX (30W/Port), 1x100FX, SM 30km, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0501-S3-24-T
LNP-0501-S3-T 5 portowy przemysłowy switch PoE+, 4×10/100TX (30W/Port), 1x100FX, SM 30km, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0501-S3-T
LNP-0501-ST-M 5 portowy przemysłowy switch PoE+, 4×10/100TX (30W/Port), 1x100FX, MM 2km, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0501-ST-M
LNP-0602-M 6 portowy przemysłowy switch 4×10/100Tx (30W/port), 2x100Fx MM (2km) SC, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0602-M
LNP-0602-M-T 6 portowy przemysłowy switch 4×10/100Tx (30W/port), 2x100Fx MM (2km) SC, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0602-M-T
LNP-0602-S3 6 portowy przemysłowy switch 4×10/100Tx (30W/port), 2x100Fx SM (30km) SC, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0602-S3
LNP-0602-S3-T 6 portowy przemysłowy switch 4×10/100Tx (30W/port), 2x100Fx SM (30km) SC, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0602-S3-T
LNP-0602-ST-M 6 portowy przemysłowy switch 4×10/100Tx (30W/port), 2x100Fx MM (2km) ST, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0602-ST-M
LNP-0602-ST-M-T 6 portowy przemysłowy switch 4×10/100Tx (30W/port), 2x100Fx MM (2km) ST, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0602-ST-M-T
LNP-0702G-SFP-T 7 portowy przemysłowy switch 4×10/100/100Tx (30W/port), 1×10/100/1000Tx, + 2×100/1000 SFP, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0702G-SFP-T
LNP-0800 8 portowy przemysłowy switch 10/100TX z portami PoE+, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0800
LNP-0800-24 8 portowy przemysłowy switch 10-100TX z portami PoE+, zasilanie 12-36 VDC, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0800-24
LNP-0800-24-T 8 portowy przemysłowy switch 10/100TX z portami PoE+, zasilanie 12-36 VDC, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0800-24-T
LNP-0800-60-24-T 8-portowy niezarządzalny przełącznik PoE, 12 ~ 36VDC, -40°C do 75°C
LNP-0800-T 8 portowy przemysłowy switch 10/100TX z portami PoE+, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0800-T
LNP-0802-M-24 8 portowy przemysłowy switch 6×10/100Tx (30W/port), 2x100Fx MM (2km) SC, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-0802-M-24
LNP-0802-M-24-T 8 portowy przemysłowy switch 6×10/100Tx (30W/port), 2x100Fx MM (2km) SC, temp. pracy od -40°C do 75°C | LNP-0802-M-24-T
LNP-1002G 10 portowy przemysłowy switch, 8x 10/100TX PoE + 2 porty Combo 10/100/1000T lub 100/1000 SFP | LNP-1002G
LNP-1002G-SFP-T 10-portowy switch Antaira LNP-1002G-SFP-T z funkcją zasilania podłączonych do routera urządzeń bez konieczności dostarczenia dodatkowego zasilania
LNP-1002G-T Niezarządzalny 10 portowy switch PoE z rozszerzoną temperaturą pracy | LNP-1002G-T
LNP-1002GN 10 portowy zarządzalny switch, 8x 10/100TX PoE + 2 porty Combo 10/100/1000T lub 100/1000 SFP | LNP-1002GN
LNP-1002GN-T 10 portowy zarządzalny switch, 8x 10/100TX PoE + 2 porty Combo 10/100/1000T lub 100/1000 SFP, temp. pracy -40°C ~ 75°C | LNP-1002GN-T
LNP-101AG-T Przemysłowy PoE Splitter 10/100/1000T, z rozszerzoną temperaturą pracy | LNP-101AG-T
LNP-1204GN Zarządzalny switch z 8 portami 10/100/1000T(X) P.S.E. i 4 portami 1000Base-X SFP | LNP-1204GN
LNP-1204GN-T Zarządzalny switch z 8 portami 10/100/1000T(X) P.S.E. i 4 portami 1000Base-X SFP, temp. pracy -40°C ~ 80°C | LNP-1204GN-T
LNP-201AG-T Przemysłowy zasilacz PoE (Injector) 10/100/1000T, temperatura pracy os -40°C do 75°C
LNP-2602GN Zarządzalny switch do montażu w szafie 19" z portami PoE | LNP-2602GN
LNP-2602GN-T Zarządzalny switch do montażu w szafie 19" z portami PoE | LNP-2602GN-T
LNP-500A 5 portowy przemysłowy switch z 4 portami PoE, zasilanie 24-48 VDC, temp. pracy od -10°C do 70°C | LNP-500A