• Producent
  • Temperatura pracy
  • Rodzaj
  • Gigabit Ethernet
  • Światłowód

Ethernet przemysłowy

Ethernet przemysłowy to lokalna sieć komputerowa wykorzystywana w aplikacjach przemysłowych. CSI proponuje urządzenia dedykowane ściśle do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych. Zapewnia to ciągłą, stabilną pracę i doskonały monitoring systemów automatyki przemysłowej. Znajdziemy tu przede wszystkim całą gamę switchy ethernetowych pozwalających zaimplementować dowolną konfigurację sieciową z systemami bezprzewodowymi włącznie. Ponadto konwertery sygnałowe, serwery portów szeregowych do sieci LAN.

Ilość produktów na stronę

...

Ilość produktów na stronę

...
Kod produktu Opis produktu Karta katalogowa Zdjęcie
ADAM-6520 5-port Industrial 10/100 Mbps Ethernet Switch
ADAM-6520I 5-port Industrial 10/100 Mbps Ethernet Switch w/Wide Operating Temperature
ADAM-6520L 5-port Industrial 10/100 Mpbs Unmanaged Ethernet Switch
ADAM-6521 Industrial Ethernet Switch with 4 x 10/100Base-TX Ports & 1 Multi-mode SC Type Fiber Optic Port
ADAM-6521/ST Industrial Ethernet Switch with 4 x 10/100Base-TX Ports & 1 Multi-mode ST Type Fiber Optic Port
ADAM-6521S Industrial Switch with 4 10/100 Mbps Ethernet Port & 1 Single-mode Fiber Port
ADAM-6541 Ethernet to Multi-mode Fiber Optic Converter
ADAM-6541/ST 10/100Base-TX Ethernet to 100Base-FX Multi-mode ST Type Fiber Optic Converter
ADAM-6542 Ethernet to Single Stand WDM Fiber Optic Converter
DES-3073GC-P 10-portowy zarządzalny Ethernet Switch typu desktop – DES-3073GC-P
DES-3082GP-MM-AIO_S 10-portowy zarządzalny bypass Ethernet Switch typu desktop – DES-3082GP-MM-AIO_S
DES-3082GP-SS-AIO_S 10-portowy zarządzalny bypass Ethernet Switch typu desktop – DES-3082GP-SS-AIO_S
DGS-9168GP-MM-AIO_S 24-portowy zarządzalny bypass Ethernet Switch typu desktop – DGS-9168GP-MM-AIO_S
DGS-9168GP-SS-AIO_S 24-portowy zarządzalny bypass Ethernet Switch typu desktop – DGS-9168GP-SS-AIO_S
DGS-9812GP-MM-AIO_S 20-portowy zarządzalny bypass Ethernet Switch typu desktop – DGS-9812GP-MM-AIO_S
DGS-9812GP-SS-AIO_S 20-portowy zarządzalny bypass Ethernet Switch typu desktop – DGS-9812GP-SS-AIO_S
EDG-6528 8-port 10/100 Mbps Industrial Ethernet Switch
EDG-6528I 8-port Industrial 10/100 Mbps Ethernet Switch w/Wide Operating Temperature
EKI-2525I Przemysłowy, 5-portowy, niezarządzalny Switch Ethernetowy, szeroki zakres temperatur | EKI-2525I
EKI-2525M 4+1 100FX Port Multi-mode Unmanaged Industrial Ethernet Switch
EKI-2525P 5-port Industrial Unmanaged PoE Ethernet Switch
EKI-2526M 4+2 100FX Port Unmanaged Industrial Ethernet Switch
EKI-2526S 6+2 100FX Port Unmanaged Industrial Ethernet Switch, Single-mode
EKI-2528 8-port Industrial Unmanaged Ethernet Switch
EKI-2541M-AE Industrial Ethernet to Fiber Optic Converters
EKI-2541MI 10/100TX to Multi-mode SC Type Fiber Optic Industrial Media Converters
EKI-2541S Industrial Ethernet to Fiber Optic Converters
EKI-2541SI 10/100TX to Single-mode SC Type Fiber Optic Industrial Media Converters
EKI-2725 5-port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch
EKI-2728 8-port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch

Ilość produktów na stronę

...