Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju.

O naszej firmie

Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek.

Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in. : Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „ Wehikuły Czasu ”.

Siedziba CSI w Krakowie przy ul. Sosnowieckiej 89

Oddział CSI w Krakowie przy ul. Jasnogórskiej 69

Nasza misja

Naszym celem jest kreowanie najlepszych rozwiązań dla nowych potrzeb i wymagań naszych klientów. Dążymy do optymalizacji firmowej oferty, zgodnej z koncepcją One-Stop-Shop, starając się patrzeć w rożnych kierunkach, kreatywnie podchodząc do wyzwań jakie rzuca nam współczesny rynek.

Dbamy jednak o mądry i zrównoważony rozwój, który daje nam oraz naszym partnerom biznesowym poczucie bezpieczeństwa oraz stabilności finansowej. Kładziemy mocny nacisk na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, jednak nigdy nie zapominamy o zdobytych przez lata doświadczeniach, bardzo mocno opierając swoje działania na słynnej już Kulturze Firmowej CSI.

Nasze działy

CSI przez ponad 20 lat swojej działalności zmieniała się i ewoluowała, dostosowując swoją ofertę do stale rosnących potrzeb rynku, na którym działa. Na rynek patrzymy pod kątem rozwiązań, starając się nie zamykać na konkretne branże, ale łączyć rożne projekty i usługi, aby być dla naszych klientów kompleksowym dostawcą.

Ciągły rozwój i modernizacja wewnętrznych struktur przyczyniały się do wyodrębniania się kolejnych firmowych działów. Aktualnie możemy podzielić je na działy przemysłowe: Dział Komputerów Przemysłowych, Dział Industrial Flash, Dział Obudów Przemysłowych oraz Dział Komputerów Wojskowych, a także dział produktów detalicznych, do którego należy Dział Flash, Energia Foto.

Komputery przemysłowe

Industrial Flash

Obudowy przemysłowe

Komputery wojskowe

Działy przemysłowe

Od początku naszej działalności jesteśmy dostawcą zaawansowanych systemów komputerowych wiodących na świecie marek.

Produkty z naszej oferty spełniają rygorystyczne wymagania zarówno rynku przemysłowego, jak i elektroniki, automatyki, transportu, telekomunikacji, security, rynku medycznego i wojskowego. Od lat współpracujemy z największymi firmami z branży przemysłowej. Oprócz dystrybucji zapewniamy wykwalifikowany Consulting Techniczny , wsparcie sprzętowe i programowe oraz serwis.

Firma w dziedzinie komputerów przemysłowych ma w ofercie rozwiązania firm Advantech, Aaeon, VIA Technologies, Protech Systems, Diamond Systems czy Antaira. Wyspecjalizowaliśmy się też w dostarczaniu i konfigurowaniu modułowych komputerów zgodnych ze standardami Compact PCI serial, VPX i VMEbus produkowanych m.in. przez firmy GE Intelligent Platforms, Acromag, Tews.

Zapewniamy wyspecjalizowane obudowy zgodne ze standardem mechaniki 19’’ produkowane przez Grupę Pentair, w skład której wchodzą marki Schroff oraz Hoffman. Współpracujemy także z firmą Raritan oferującą urządzenia służące do zarządzania energią w nowoczesnych centrach danych.

Bogatą ofertę stanowią również dyski elektroniczne i karty Flash firm ATP, SanDisk, Apacer, Cactus dla rozwiązań przemysłowych i komercyjnych.

Dział Flash Energia Foto

Wśród pozostałych działów, Flash Energia Foto wyróżnia się ofertą produktową, skierowaną do sklepów z branży komputerowej i fotograficznej. W swoim asortymencie posiadamy rozwiązania pamięci masowej flash SanDisk, statywy i głowice Induro, torby fotograficzne Tenba i Lowepro oraz akcesoria fotograficzne Photoolex. W naszej ofercie znajdują się także kamerki sportowe CamOne Infinity oraz Blackview Hero 1, ręczne gimbale i quadrocoptery Zoopa, jak również ekologiczne akumulatorki i ładowarki Panasonic eneloop i Fujitsu.

Założenie firmy VMEpro

Rozpoczęcie dystrybucji komputerów przemysłowych zgodnych ze standardem magistrali VME.

Zmiana nazwy firmy na CSI Beata Marzec

Wyodrębnienie się Działu Flash

Rozpoczęcie współpracy z firmą SanDisk.

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Wyodrębnienie się Działu Schroff oraz Działu Technicznego

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Powstanie Działu IPC

Rozszerzenie oferty Działu Flash o produkty z branży foto i energia

Wyodrębnienie się Działu OEM.

Wyróżnienie w Rankingu Najzdrowszych Przedsiębiorstw Gazety Prawnej „Wehikuły czasu”

Wyróżnienie w rankingu Najlepszych Firm Regionalnych „Gazety Bankowej”

Wyróżnienie Dun&Bradstreet za wyniki 2007r.

Wyróżnienie w rankingu „Puls biznesu” Gazele Biznesu 2008r.

Wyróżnienie w rankingu „Puls biznesu” Gazele Biznesu 2009

Wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2009r.

Wyróżnienie w rankingu Dun & Bradstreet Przejrzysta Firma 2009r.

 

Wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2010

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Rozpoczęcie wdrażania koncepcji TPiM – pełnej partycypacji w zarządzaniu

Obchody 20-lecia firmy.

CSI - kompletne rozwiązania systemów komputerowych dla przemysłu

Przekształcenie formy prawnej firmy na spółkę cywilną

Zmiana nazwy na CSI Beata Marzec, Bogdan Marzec, Andrzej Zasucha spółka cywilna.

 

Przekształcenie formy prawnej Spółki

Przekształcenie formy prawnej Spółki w CSI B.Marzec, B.Marzec, A.Zasucha Spółka Jawna

CSI B.Marzec, B.Marzec, A.Zasucha Sp.J.  znalazła się w gronie Gazel Biznesu

CSI B.Marzec, B.Marzec, A.Zasucha Sp.J.  znalazła się w gronie Gazel Biznesu – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw według rankingu przygotowanego przez Coface na zlecenie dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”.

Zmiana logo firmy

Przekształcenie Spółki CSI B.Marzec, B.Marzec, A.Zasucha Sp. J. w CSI Spółka Akcyjna.